Save me from the darkness

Save me from the darkness 31. kapitola

20. července 2016 v 13:36 | Masumi-san a Mayu Uchiha

A tentokrát je tu již skutečně poslední kapitola:) Doufám, že jste si celou naši sérii pořádně užili^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Mikoto, Itachi
"Měla bych hodně odpočívat, ale jinak je všechno v pořádku... tedy až na to, že bych se měla šetřit," řekne zamyšleně, "ale.... je tu něco, co by si měl vědět..." pousměje se a i přesto všechno se cítí poněkud nejistě, "No, já... pamatuješ si, jak jsme společně mluvili o tom, že bychom měli... více než jedno dítě?" nadhodí pomalu, protože to jednoduše nedokáže jen tak vybalit, "tak... no... um..." zakoktá se, zhluboka se nadechne a v duchu si napočítá do deseti než opět otevře pusu s tím, že mu to tentokrát musí říct na rovinu nebo se do toho sama ještě zamotá a to by rozhodně nechtěla, "budeme mít dvojčátka," šeptne jemně s pohledem upřeným v jeho očích, aby mohla pozorně sledovat jeho reakci.

Save me from the darkness 30. kapitola

19. července 2016 v 12:25 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Pomalu, ale jistě se blížíme ke konci této dlouhé série:) tudíž dnes pro vás mám předposlední kapitolu^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Minori, Ryu


Pousměje se a chytne ho za ruku načež se i s ním přenese do velkého sálu na jehož konci stojí zády k nim Ryu spolu se Sakurou, která stojí co nejdál od něj, jak jen jí to dovoluje jeho ruka, ve které svírá tu její. Jde vidět, že se ještě před chvilkou očividně hádali, protože kůže v místě, kde ji drží má bílou barvu od toho pevného stisku. "Čekal jsem, kdy se tu objevíš, ale že spolu s ním budeš i ty... kdo by to byl řekl, že se sem vrátíš po všech těch letech," promluví Ryu klidně a otočí se čelem k těm dvěma. "Sasuke-kun, " vydechne Sakura nevěřícně a automaticky se k němu rozejde, ale to už ji Ryu strhne za sebe.

Save me from the darkness 29. kapitola

18. července 2016 v 20:30 | Masumi-san a Mayu Uchiha


Tak a dnes tu pro vás mám jednu z posledních kapitol:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Minori, Sakura, RyuSave me from the darkness 28. kapitola

17. července 2016 v 18:53 | Masumi-san a Mayu Uchiha


Opět je tu další kapitola, snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Minori


"Ale šel jsem hned zpátky...že by? Ten snad ne."

Save me from the darkness 27. kapitola

12. července 2016 v 18:02 | Masumi-san a Mayu Uchiha

A opět pro vás mám další kapitolu, kterou se přibližujeme pomalu ke konci:)
Mayu - Sasuke, Ryu
Masumi - Sakura, Karin, Naruto, Yahiko, Minori

"Jsem unavený to ví i Itachi. Chceš ať se ti sesypu?"

Save me from the darkness 26. kapitola

11. července 2016 v 19:01 | Masumi-san a Mayu Uchiha


A máme tu další kapitolu^^
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Itachi


stejně jako tenkrát, když táta odjel na jednu z výprav," odmlčí se, "Docela těžce to nesla, protože nebyl čas posílat žádné zprávy o tom, co se mu stalo... jestli je na živu..." opět se odmlčí, "no řekl bych, že nějak rozvádět to nemusím, jen nechci, aby byla sama. Vím, že musíš dávat pozor hlavně na Sakuru, ale občas by si měl zaskočit i za ní, protože..." zarazí se, není si jistý co všechno mu může říct, "Protože je to přeci jen naše máma," řekne nakonec a pousměje se. Když vidí, že má Sasuke všechny své věci, tak pomalu vykročí ke dveřím z jeho pokoje a otevře mu, protože vidí, že už tak má plné ruce, tak nechce, aby mu to náhodou popadalo.

Save me from the darkness 25. kapitola

10. července 2016 v 22:24 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Opět tu mám pro vás další kapitolu:) pokud byste měli zájem o to, aby se občas povídky přidávali vícekrát denně, tak si napište do komentářů^^
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Itachi


"Neboj se.." A přejde k ní a obejme ji...

Save me from the darkness 24. kapitola

9. července 2016 v 15:41 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak opět tu máme novou kapitolu^^ Snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke, Naruto
Masumi - Sakura, Naruto


Po chvíli se celý zástup lidí prodere až k volným místům a to už se začne jemně prodírat, aby si mohla sednout vedle Sasukeho, protože bez něj být rozhodně nechce navíc je tu na to dost cizích lidí a kdo ví, co by se mohlo stát, "dobrý?" Zeptá se ho se rty těsně u jeho ucha, protože jinak by se tam s největší pravděpodobností neslyšeli vzhledem k tomu, že všichni začali mluvit jeden přes druhého. Musí uznat, že je to zde skutečně něco úplně jiného než u nich už i kvůli tomu, že jí přijde, že až takhle daleko by to snad ani zajít nemohlo, protože místní lidé u nich jsou v mnohém jiní než zdejší. Na druhou stranu, ale ví, že si bude muset zvyknout pokud ovšem chce, aby si i na ni trochu zvykli.

Save me from the darkness 23. kapitola

8. července 2016 v 21:35 | Masumi-san a Mayu Uchiha


Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Sakura

"Půjdou oba, ale tak, že nebudou nápadní. A tady do města tak pár minut cesty,"

Save me from the darkness 22. kapitola

7. července 2016 v 22:44 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Máme tady opět další kapitolu^^^Svoje názory a případné výtky nám můžete psát dolů do komentářů^^

Mayu - Sasuke, Ryu
Masumi - Sakura, Naruto, Yahiko

"Dobře, děkuju moc," usměje se a mírně přikývne, sama se těší až bude venku a jak tak kouká na Akiho, který sebou v jejím náručí pěkně šije, tak předpokládá, že on cítí to samé. "Ano, pojďme," kývne hlavou a spolu se Sasukem vyjde ven z pokoje a po chodbě vyrazí vedle něj směrem ke dveřím, kterými by se měli dostat ven. "Ty už si to Narutovi stihl říct včera nebo...?" zeptá se ho, ale spíš než to vsází na tu možnost, že mu to nejspíš řekly služebné, protože přeci jen to musel mít Naruto už tak nějak zařízené předtím, protože asi těžko ho mohl Sasuke pořád o všem informovat. "Myslím, že bychom Akiho potom mohli nechat u ostatních štěňat zatímco my půjdeme ke koním," nadhodí po chvíli a koukne na Sasukeho jestli bude souhlasit.

Save me from the darkness 21. kapitola

6. července 2016 v 22:18 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak a máme tu opět další díl:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura

Druhý den ráno Sakura ještě stále spí a drží Sasukeho v objetí, i když už neleží tak vysoko jako předtím, když usínala. Tentokrát má ona hlavu jemně opřenou o tu jeho a ještě v klidu spí, i když je slunce už poměrně vysoko na obloze. Po chvíli se mírně zavrtí a sklouzne víc dolů a hlava jí přistane na jeho rameni, "ummm," zamumlá ze spaní a přetočí se na bok, že ho jednou rukou obejme kolem pasu, aby se náhodou nestalo,že by se jen tak zvednul a odešel někam. Přeci jen jí ještě včera slíbil, že s ní dnes půjde ven, aby se mohla trochu projít po okolí navíc si je jistá, že jí čerstvý vzduch jistě prospěje, protože kdyby se měla jen vyklánět z okna, tak by to nebylo úplně nejbezpečnější.

Save me from the darkness 20. kapitola

1. července 2016 v 12:39 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak, dnes máme první oficiální den letních prázdnin, doufám, že si všichni prázdniny pořádně užijete... a že si užijete i další kapitolu:3

Mayu - Sasuke, Naruto
Masumi - Naruto, Hinata, Sakura, Karin


Sakura si jen povzdechne, ale je ráda, že to alespoň udělal rovnou, přesto, ale má trochu strach z toho, že se na ni snad zase naštval nebo něco podobného, rozhodně by si totiž nechtěla zopakovat zážitek ze svého svatebního dne. "Je naštvaný?" Vydechne po chvíli a podívá se na Naruta, který taktéž ještě pozoruje dveře, kterými předtím Sasuke vyšel, "řekl bych, že se snad ne, ale u něj jeden nikdy neví. No raděj ho půjdu nasměrovat nebo se teprve rozčílí" vydechne a s tím se pomalu zvedne. Přejde ke dveřím a s úklonou vyjde ven a jde za Sasukem, aby ho mohl nasměrovat a nevešel tak do špatných dveří, protože přeci jen je zde mnoho hostů.

Save me from the darkness 19. kapitola

27. června 2016 v 17:27 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak a opět tu máme další díl:) Svoje názory, i kritiku nám pšite do komentu:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Hinata, Naruto
"A nebo taky ne," šeptne, když uslyší z druhé strany dveří hlas svého švagra. Chvilku sice váhá jestli je náhodou nevyrušili, ale po chvíli vezme za kliku a otevře dveře. Nakoukne dovnitř a vidí, že Sasuke už leží v posteli a soudě podle růžových vlasů, které jako jediné vidí i Sakura už leží. "Omlouvám se, pokud rušíme," vypadne z ní ihned omluvně, protože očividně skutečně přišli nevhod zrovna ve chvíli, kdy se nejspíš i Sasuke chystal ke spánku.
"Hin?" ozve se po chvíli jiný rozespalý hlas a růžovláska, která dosud poklidně oddechovala po Sasukeho boku teď otevře oči a trochu zmateně zamrká. Přísahala by, že slyšela hlas své sestry, a tak se trochu zvedne na loktech.


"Nic se neděje jen jsem si tu se Sakurou lehl aby se jí lépe usínalo. Stalo se něco? Vidím, že Narutovi je už líp to jsem rád..." A kouká na něj.

Save me from the darkness 18. kapitola

22. června 2016 v 15:28 | Masumi-san a Mayu Uchiha

A opět další kapitola:)
Mayu - Sasuke, Naruto
Masumi - Sakura, Hinata, Naruto


Po chvíli si k Narutově lůžku nakráčí tmavovlasá dívka s podnosem v ruce. Původně pro to sice chtěla poslat služebnou, ale nakonec proto došla sama, aby z toho, že je u Naruta nevyvstaly nějaké řeči. Tác s jídlem a pitím odloží na stolek vedle postele. Je ráda,že ji Naruto poslechl a zůstal ještě ležet, protože kdyby mělo být po jeho, tak by byl už dávno ve službě i když se mu zranění ještě nezahojily. "Naruto-kun?" Osloví ho tiše a posadí se na židli k jeho posteli a spraví si šaty, ve kterých chtěla jít původně na ples, který se dnes koná, ale nakonec přesto zůstala zde s Narutem, protože je jí tu mnohem lépe než kdyby se musela proplétat všemi těmi lidmi na plese.

Save me from the darkness 17. kapitola

21. června 2016 v 19:42 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak a opět tu máme další díl, tak snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Hinata
Po pár minutách se z chodby začnou ozývat tiché kroky mířící k Sasukeho pokoji. Po chvíli se před ním zastaví dvě ženy a jedna z nich zaklepe na dveře, aby o nich Sasuke věděl a nepřepadly ho v nějaké nevhodné situaci. Počkají několik chvilek dokud se z místnosti za dveřmi neozve Sasuke. Až potom vejdou pomalu dovnitř, kde jak Sakura, tak i Mikoto na moment ztuhnou na místě, když vidí, jak je Sasuke celý zabalený do obvazů.
"Zlatíčko moje," vydechne Mikoto po chvíli mlčení a vykročí k Sasukeho posteli, kde se posadí na její kraj, aby měla svého syna blízko. Nejraději by ho hned sevřela v náručí, ale nerada by mu nějak ublížila.

Save me from the darkness 16. kapitola

18. června 2016 v 16:38 | Masumi-san a Mayu Uchiha

A opět je tu pokračování:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Naruto, Hinata, Itachi, Mikoto


"Co se děje? Kde jsou? Sakuro??" Zavolá do jeskyně.


Naruto na moment ztichne, aby slyšely případné kroky, ale ani po minutě se nic neozývá, "Neboj, bude v pohodě," ozve se blonďák, aby svého kamaráda ujistil, i když ví, že ten tomu uvěří až ve chvíli, kdy bude svou ženu opět svírat v náručí. "Půjdu se podívat dál, jestli, tak počkej tady," řekne poté a sám mezitím vykročí hlouběji do jeskyně. Spoléhá se přitom hlavně na svůj sluch, a proto se snaží jít co nejtišeji, aby ho nerušily vnější podněty nebo jeho vlastní kroky. Postupuje tak sice pomalu, ale i tak se brzy dostane na místo, kde se jeskyně větví na dvě části. Tam se na moment zastaví a zašátrá rukou před sebe. Netuší kudy by se měl vydat, ale potom z jedné něco zaslechne a tak pomalu vyjde doprava.

Save me from the darkness 15. kapitola

17. června 2016 v 22:31 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak konečně tu pro vás opět mám další pokračování, tak snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Naruto, Hinata

plete prsty. "Dobře, tak jdeme," usměje se a pomalu vyjde. Snaží se jít co nejrychleji, aby nepotkali moc lidí. Už tak jí stačí, jak divně na ní zírá ten hostinský, a proto se raději podívá před sebe a vyjde ven, kde zamíří ke stájím. Tam už uvidí stát svou sestru i s Narutem, "Dobré ráno," usměje se na ně Sakura, na moment pustí Sasukeho ruku a Hinatu obejme. "Dobré," odpoví ji její sestra a pevně ji sevře v objetí. Po chvíli ji ovšem pustí.
"Dobré ráno," ozve se i Naruto a s menší úklonou přitom přejde k Sasukemu a předá mu jeho plášť, aby si ho oblékl a neprochladl. "Můžeme vyrazit?" Zeptá se jich poté, "čeká nás cesta lesem..."

Save me from the darkness 14. kapitola

9. června 2016 v 16:08 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak a zde je další kapitola, ve které se děj už poalu začná přesouvat k tomu nejhlavnějšímu:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura,Naruto, Hinata

Oblékne se a postaví se. Dojde k ní a objeme ji kolem pasu. "Jestli chceš tak můžeme jít. Ale zeptám se dole jestli nemají pro tebe a Hinatu něco teplého. Dej zatím Akimu mlíčko..." Líbne ji a odejde z pokoje a jde dolů.

Save me from the darkness 13. kapitola

8. června 2016 v 12:36 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Opět zde máte další kapitolu, tak snad se vám bude líbit, pokud bysme měli jakékoliv připomínky nebo otázky, tak pište do komentůřá:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura


"Mě to nevadí.." A přehodí si ji pod sebe.

Save me from the darkness 12. kapitola

7. června 2016 v 13:38 | Masumi-san a Mayu Uchiha

A zde je další kapitola:) snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - SakuraDruhý den ráno ještě růžovlasá dívka vyspává v teplé posteli přitisknutá k Sasukemu, protože v místnosti se trochu ochladilo potom, co v krbu vyhasl oheň. Přesto ji to, ale neprobudí a narozdíl od večera, kdy se několikrát probudila kvůli noční můře, tentokrát spí poměrně klidně. I tak se, ale po chvíli trochu zavrtí v náruči svého manžela, kde doteď sladce spala, "Sasuke," šeptne ještě v polospánku a pomalu otevře oči. Chvilku se trochu zmateně rozhlíží po místnosti než skočí u Sasukeho klidně tváře. Pohled na něj jí naprosto sebe dech, protože si nikdy nemyslela, že může vypadat tak...roztomile, když spí. Chvilku si fascinovaně prohlíží jeho obličej, ale potom si zase položí hlavu a oči přivře, aby ho nevzbudila.

Save me from the darkness 11. kapitola

6. června 2016 v 15:08 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak a tady máte další část:) Opět tak... 12+

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura
Chvilku mlčí. Sama si to uvědomovala, ale jak vidí, tak Sasukemu by to nejspíš vadilo mnohem víc než právě jí. "Museli bychom si dát pozor..." šeptne a zůstává u něj tak, jak si ji k sobě přitáhnul a kouká nu do očí, "Svůj názor jsem ti na tohle už řekla..." vydechne tiše, "víš jak to cítím já... ale konečné rozhodnutí je přeci jen na tobě, Sasuke," šeptne a usměje se. Je pro ni hezké to slyšet právě od něj a právě teď potom všem, co se stalo, "A já jsem ráda, že mám tebe..." šeptne s úsměvem na rtech a vtiskne mu polibek na tvář. Hlavu si na chvilku položí na jeho rameno a zůstane u něho. Jeho osobitá vůni ji uklidňuje, ale přesto ne natolik, aby jí z hlavy vyhnala tu myšlenku.

Save me from the darkness 10. kapitola

5. června 2016 v 19:56 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak mám tu pro vás další díl:) Tentokrát se tam můžou objevit poněkud... intimnější věci takže pokud to někomu vadí, nečtěte to:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura


Sasuke ho dál sleduje. "Nechte moji ženu a můžete donést nějaké bylinky na uklidnění." poví a přejde k Sakuře a obejme ji.

Save me from the darkness 9. kapitola

31. května 2016 v 14:29 | Masumi-san a Mayu Uchiha
Tak a opět tu máme pokráčko:) Teď už by se mi mělo dařit přidávat povídky pravidělně:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, hostinský

"O mě se neboj. Kdo ví, ale můžeš být ráda."

Save me from the darkness 8. kapitola

30. května 2016 v 20:04 | Masumi-san a Mayu Uchiha

Tak a po delší době tu pro vás mám další díl, tak snad se vám bude líbit:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Hinata, Sakura

"Tak jo, pojď," šeptne a jde ke dveřím...zvláštní, že šli otevřít.

Save me from the darkness 7. kapitola

27. května 2016 v 13:25 | Masumi-san a Mayu Uchiha
Tak a mám tu pro vás další pokráčko, tak snad se vám bude líbit:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Mikoto, Sakura
Jde k mamce. A u ní se zastaví, "Promiň, ale nic říkat nebudu a na hostinu nejdu a nepůjdu..." otočí se.
 
 

Reklama