Jsem zpátky...?

5. února 2017 v 1:02 | Masumi-san |  Informace

Yosh minna... co říct... uběhly asi dva měsíce od mého posledního příspěvku sem na blog a navzdory tomu, že jsem slíbila, že povídky budou vycházet pravidelně, tak se tak nestalo.
Vím, že všem, kteří čekali na novou kapitolu WIFMWBTY, rozhodně dlužím velkou omluvu... a taky vysvětlení.


Všechno se to seběhlo už někdy v listopadu, kdy jsem se rozhodla, že si začnu tuhle povídku kvůli velkému zájmlu vypisovat dopředu, jindy toho prostě nejsem schopná, protože mám nutkání všechno hned zveřejňovat -,- a tak jsem si napsala něco dopředu, ale jak už to tak bývá, tak většinou,když jde všechno hladce, tak se něco pokazí a ano. Povídky jsem psala na stolní PC, který okupuje hlavně můj mladší bratr a jakožto velmi akční člověk se mu povedlo mi to smazat -,- Pochopitelně sem potom byla malinko demotivovaná k tomu, abych se do něčeho pouštěla a začala naplno řádit škola a veškerý chaos před Vánoci ohledně známek, a tak jsem neměla čas něco psát znovu.

Důvod proč jsem se tady neobjevila během prázdnin je ten, že jsem tak nějak nevěděla jestli to má ještě smysl po tak dlouhé odmlce... teď se ovšem nabízí otázka... proč teď?
Nevím jestli tomu říct plíbení můzou, a nebo co, ale chtěla jsem to dokončit. Sama nesnáším, když někdo píše povídku, kterou čtu a potom ji z ničeho nic nedopíše. A já nechtěla udělat to samé těm, kteří tady mé povídky jsou takže ano... jsem zpátky... a vím, že žádná omluva není dost velká ale jako menší bolestné vám přidávám další, snad zatím nejdelší díl WIFMWBTY. Upřímně doufám, že teď už mi nebude nic stát v cestě přidávání kapitol, které budu muset psát znovu, ale to už nějak přežiju.

Na závěr jen doufám, že to některé čtenáře neodradilo, i když jsem tady dlouho nebyla a budou tuto povídku dále číst. V hlavě mám i další nápady na povídky takže o ty jistě nebude nouze:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Aneta Aneta | 5. února 2017 v 17:09 | Reagovat

Já jsem moc ráda, že jsi zpět :) Úplně Tě chápu, také nesnáším, když něco dělám, o něco se snažím a pak se to najednou nějak pose*e. :D Takže v pohodě, jdu si přečíst nový díl ;) :D Jinak hezký nový design :)

2 Masumi-san Masumi-san | Web | 5. února 2017 v 17:26 | Reagovat

[1]: Jsem ráda, že mě chápeš:D a děkuji:) jaro sice ještě nepřišlo, ale tak menší předstih...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama