Povídky x povídky

11. října 2016 v 18:36 | Masumi-san |  Informace

Yosh minna^^ Jelikož je můj blog zaměřen hlavně na povídky, tak se asi dalo čekat, že můj první zvěřejněný článek, který povídka nebude se jich bude právě týkat. Tenhle blog jsem si založila, protože jsem se chtěla se čtenáři podělit o svou tvorbu a samozřejmě se i pomocí kritiky postupně v psaní zdokonalovat. Tenhle článěk jsem ovšem sepsala hlavně proto abych věděla o jaké povídky byste zde měli vůbec zájem, protože posledních několik týdnů zjišťuju, že pomalu klesá zájem o spoluautorské povídky a roste zájem o povídky, které píšu pouze já sama, za což jsem samozřejmě ráda, protože kladná zpětná vazba pro mě moc znamená:3


Právě proto bych se všech čtenářů chtěla na rovinu zeptat jestli by zde ještě chtěli vidět nějaké spoluautorské povídky, které nyní píšu pouze s Mayu s tím, že byste je zde třeba chtěli vidět méně, a nebo jestli je omezit úplně. Samozřejmě chápu, že některým tenhle typ psaní nemusí zrovna vyhovavat a právě proto sem nechci zbytečně přidávat povídky, o které by nebyl zájem, protože bych tím nejen mohla odradit ostatní, ale hlavně by to zabíralo prostor, který mohly zaplnit jiné povídky:)

Jako další bych chtěla vyřešit otázku mých vlastních povídek, na blogu mám zatím zveřejněny dvě: Will I find my way back tu you? a Sayonara... Nii-san ani jedna z nich ještě není dokončená a ani nemá více kapitol, přesto bych se vás ovšem chtěla zeptat jestli a jak často byste chtěly, aby se jednotlivé kapitoly zveřejňovaly? Samozřejmě nemůžu slíbit, že budu něco přidávat každý den, protože přeci jen... my autoři rádi zvyšujeme napětí u čtenářů:D ale jde mi hlavně o to zjistit jaký je o tyto povídky zájem:)

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, co se dostali až sem do konce a taky bych vás chtěla poprosit, aby jste hlasovali v anketě, a nebo se vyjádřili v komentářích:)

Arigato,
Masumi-san
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Chcete na blogu vidět spoluautorské povídky+jaké povídky ode mě byste zde chtěli vidět častěji?

Ano, chci, aby si dále přidávala spoluautorské povídky 20% (1)
Ne, nechci, aby si dále přidávala spoluautorské povídky 40% (2)
Ano, ale jen v malém množství 20% (1)
Will I find my way back to you? 20% (1)
Sayonara...Nii-san 0% (0)

Komentáře

1 Anetka Anetka | 11. října 2016 v 22:19 | Reagovat

Za mě jednoznačně WIFMWBTY!!!! Miluju tuhle povídku :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama