Říjen 2016

First photo

31. října 2016 v 12:08 | Masumi-san |  SasuSaku
Tak a opět mám pro vás po delší době nějaký ten přeložený doujinshi:) doufám, že se vám bude líbit, originál můžete nalézt zde. Chtěli byste více takových přeložených doujinshi? Pište do komentářů^^

Will I find my way back to you? 9. kapitola

29. října 2016 v 16:04 | Masumi-san

Tak, týden uplynul a já se vám hlásím opět s dalším dílem téhle série:) doufám, že si jej užijete:)


"C-cože?!" vydala jsem ze sebe naprosto nechápavě. Jen pomalu mi docházel význam jeho slov. Netušila jsem, jak je možné, že mi to unikalo celé ty roky... Ano. Vždycky jsem věděla, že je Kaito milý a pozorný, ale nikdy jsem to nebrala jako nic víc než jen jako akt kamarádství. Přeci jen i já jsem se k němu vdycky chovala jako je kamarádovi a upřímně jsem doufala, že se tohle nestalo kvůli mě. Tedy, že jsem mu nedala nějaký důvod k tomu, aby ke mě začal cítit něco víc.

Will I find my way back to you? 8. kapitola

22. října 2016 v 17:31 | Masumi-san |  Will I find my way back to you?Další týden je za námi a já vím opět přináším další díl SasuSaku povídky:) Tuhle povídku se pokusím vydávat pravidělně jednou za týden, takže nové kapitoly očekávejte o víkendu během pátku nebo spíše soboty:) Doufám, že se vám bude nový díl líbit:)


V tu chvíli jsem tomu jen ztěží dokázala uvěřit. Skutečně to byl ten Sasuke, kterého jsem znala? Nepřeslechla jsem se? Skutečně mi říkal přesně to, co jsem slyšela? Jakým právem? Jakým právem se mi nyní po všech těch letech staral do života? Měla jsem pocit, že tohle právo ztratil již dávno... přesněji řečeno se ho sám zřekl. On to takhle očividně nechápal. V tu chvíli pro mě ovšem mylo nemyslitelné držet jazyk za zuby. Cítila jsem, jak se ve mě začínají bouřit všechny ty emoce... všechen ten smutek, bolest, kterou mi způsobil... všechno se to proměnilo v hněv, který jsem potřebovala nějak vyventilovat a nyní bla perfektní příležitost. Stále tam totiž stál přede mnou s tím svým ledově klidným výrazem ve tváři jakoby jej snad nic nezajímalo, i když jeho slova mluvila jinak. Záleželo mu snad stále na mě, že mi to říkal? Mělo mi to snad naznačit, že má o mě strach? Ne. Nevěděla jsem čemu věřit, ale raději jsem si ihned zakázala tomuhle uvěřit. Bylo to lepší... méně bolestivé než fakt, že by pravda mohla být ještě mnohem komplikovanější. Přesně tohle jsem si ani přiznat nechtěla... nemohla jsem. Ne potom všem.

Will I find my way back to you? 7. kapitola

14. října 2016 v 16:16 | Masumi-san |  Will I find my way back to you?


Uvědomuju si, že minulý týden nebyla přidána nová kapitola, jak jsem slibovala, a tak jsem se rozhodla, že vám to vynahradím alespoň tak, že vám hned zkraje víkendu hodím novou kapitolu:) tak si ji užijte^^

Chvilku mi trvalo, než jsem byla schopná opět v klidu usnout a i přestože jsem se zhruba po hodině opět ocitla v říši snů, tak můj spánek nebyl ani zdaleka tak klidný, jak bych si přála. Zbytek noci jsem se totiž neklidně převalovala z místa na místo. Oči jsem ovšem otevřela a brzy ráno, kdy jsem se cítila poměrně odpočatá, za což jsem byla ráda. Potřebovala jsem dostatek energie, abych byla schopná po zbytek dne normálně fungovat.

Hrací skříňka 2. kapitola

12. října 2016 v 14:28 | Masumi-san |  Hrací skříňka

A opět další díl:) doufám, že se vám bude líbit:)


"Hai dattebayo!" Pronesl veselým hlasem blonďatý ninja a usmál se na právě příchozí tým. Hinatě se při pohledu na něj zatajil dech a automaticky zrudla takže radši uhnula pohledem směrem k Sakuře, která se na ni mile usmívala. Hinata jí úsměv váhavě oplatila než ze sebe vypravila:

Povídky x povídky

11. října 2016 v 18:36 | Masumi-san |  Informace

Yosh minna^^ Jelikož je můj blog zaměřen hlavně na povídky, tak se asi dalo čekat, že můj první zvěřejněný článek, který povídka nebude se jich bude právě týkat. Tenhle blog jsem si založila, protože jsem se chtěla se čtenáři podělit o svou tvorbu a samozřejmě se i pomocí kritiky postupně v psaní zdokonalovat. Tenhle článěk jsem ovšem sepsala hlavně proto abych věděla o jaké povídky byste zde měli vůbec zájem, protože posledních několik týdnů zjišťuju, že pomalu klesá zájem o spoluautorské povídky a roste zájem o povídky, které píšu pouze já sama, za což jsem samozřejmě ráda, protože kladná zpětná vazba pro mě moc znamená:3

Hrací skříňka 1. kapitola

10. října 2016 v 10:00 | Masumi-san |  Hrací skříňka

Tak dnes pro vás mám první díl téhle mini série, doufám, že se vám bude líbit a určitě nezapomeň komentovat. Jsm zvědavá na vaše názory:)

Muselo být už zhruba něco kolem půlnoci, většina obyvatel vesnice již dávno spala. Jedinou výjimkou byla mladá dívka, která z okna svého pokoje pozorovala malé kapičky deště, jak se každou chvíli rozbíjejí o zem a zanechávají na místě dopadu mokrou skvrnu. Seděla na parapetu u otevřeného okna, vlasy, tmavě modré barvy, jí volně splývaly až k útlému pasu. Přes tílko a kraťasy, které obvykle nosila na spaní, měla světle fialovou mikinu, aby jí nebyla zima. Byl sice už začátek srpna, ale počasí bylo i tak docela teplé, s výjimkou posledních pár dnů, které byly kvůli dešťům poměrně chladné. Její světle fialkové oči se upíraly někam do dáli, směrem k místu, kde nerušeně spala její tajná láska. Při pohledu tím směrem ji bodlo u srdce. Tolikrát už si přála, aby sebrala odvahu a svěřila se mu s tím co k němu vlastně cítí, ale zatím to nedokázala. Až příliš se bála odmítnutí, i když to nebyl jediný problém. V jeho přítomnosti se jenom těžko dokázala soustředit a sformulovat srozumitelnou větu. Povzdechla si, zvedla svoji levou ruku a položila si ji na místo, kde bilo její srdce. V tom místě sevřela svoji mikinu a pevně stiskla oční víčka k sobě, neboť se jí do nich opět tlačily slzy. Nechtěla brečet, už znova ne. Jednou si přísahala, že už nikdy brečet nebude. Musí být silná.


RECENZE - Hrací skříňka

9. října 2016 v 20:02 | Masumi-san |  Vícedílné - Rozcestníky


Je to sice už nějakou dobu, co jsem tuhle povídku napsala a přidala na Konohu, ale chtěla jsem ji dát i sem na blog, aby trochu vyvážela množství SasuSaku povídek, které zde jsou a taky které se teprve připravují:) Je to krátká série a vyjde během příštího týdne takže se určitě máte na co těšit:)

Naruto byl vždycky Hinatiným vzorem a taktéž její tajnou láskou, o které věděli všichni snad s výjimkou jeho samotného. Co když se ovšem stane, že Hinata bude mít dost toho skrývání a pokusí s Narutovi nepřímo sdělit své city? Neupustí od svého rozhodnutí? Dozví se někdy Naruto pravdu? A co když jejich společná následující mise přetočí jejich životy naruby tak, že jedna jediná věc dokáže vyvolat nával dlouho skrývaných emocí?


Žánr: Akční, romantika
Pár: NaruHina
Postavy: Naruto, Hinata, Sakura, Sai, Kakashi, Yamato

odkaz na kapitoly zde

SasuSakuSara

8. října 2016 v 23:45 | Masumi-san |  SasuSaku
A po dlouhé době zde mám opět jeden přeložený doujinshi...:) A co dodat... chudák Sasuke T_T

Za dveřmi 16. kapitola

6. října 2016 v 21:24 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

A tentokrát poslední kapitola téhle série:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi
Překvapeně vydechne, předtím slyšela něco o tom, že ty dva někdo přepadl... a že je to nejspíš hodně špatné, ale to, že by byl do toho přímo zapojený její švagr je pro ni novinka. "Co to říkáš, Sasuke?" Šeptne, nechce se ji věřit, že zrovna Madara by byl schopný ohrožovat na životě její dva syny, které zná odmalička. Pochopila by, kdyby spolu snad měli nějaké... neshody, ale jako rodina za Madarou jezdili poměrně často, a tak tomuhle skutečně nerozumí. "Doufám, že jsou v pořádku," šeptne, není pro ni novinka se o ně kvůli jejich práci strachovat, ale tohle je jiná situace... tady přesně ví, že se něco děje a to ji děsí ještě mnohem víc


Za dveřmi 15. kapitola

2. října 2016 v 20:52 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

Dnes pro vás mám předposlední kapitolu naší ItaSasu povídky, což samozřejmě znamená, že již brzy se na blogu objeví nová spoluautorská povídka a mě by zajímalo na jaký pár byste chtěli nejraději? Pište do komentářů ^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Sasuke se zastaví a čeká.