Za dveřmi 13. kapitola

22. září 2016 v 22:02 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

A opět další díl naší ItaSasu povídky:) o víkendu už se můžete těšit na další díl SasuSaku^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi


"Jsem rád, že souhlasíš," usměje se na něj a jemně ho chytne volnou rukou za ruku, "pokud budeš chtít, tak můžeme potom jet spolu a nějakého vybrat jakmile budeš mít po všech zkouškách... nebo na konci prázdnin... nemyslím si, že bysme ho potom mohli vzít spolu různě na dovolenou a někde ho jen tak nechávat...no...myslím, že na tom se budeme muset ještě domluvit." Usměje se, sám se na to už pomalu začíná těšit... přeci jen vidět svého brášku šťastného je pro něj snad to nejlepší na světě...a hlavně, když mu k tomu může pomoct právě on i takovou maličkostí jako je například pes. "Taky si to trochu promysli...." dodá potom."Jo já nespěchám..." A tulí se.
Mírně přikývne, je mu jasné, že i teď musí mít Sasuke mnohem jiné starosti. "Já vím, že ne," usměje se a jemně ho hladí po zádech, "nějak to vymyslíme, promluvíme s rodiči, aby z toho potom nebyli překvapení, když si jednoho přivedeš domů, ano? Nějak to uděláme," usměje se, uvědomuje si, že za pár let už bude Sasuke plnoletý a bude tak moc dělat více méně co jen chce... a pravděpodobně už nebude chtít bývat spolu s rodiči což by jemu samotnému rozhodně nevadilo. "Zatím si alespoň budeš mít čas promyslet jakého psa bys chtěl... myslím jakou rasu, a tak." zašeptá mu do ucha, je zvědavý jestli bude chtít radši něco menšího a nebo nějakého pořádně velkého, aby s ním mohl dovádět třeba na zahradě.
"Uvidíme..." A tulí se.
"To víš že jo," pousměje se a ještě ho líbne do vlasů než ho pustí. "Půjdu dovnitř nachystat to maso ať se trochu naleží než to dáme na oheň, klidně si tu zatím plav..." řekne, přeci jen ho nechce nutit, aby šel Sasuke spolu s ním. Obzvlášť, když se mu tady v bazénu tak moc líbí... tedy alespoň to tak vypadá. "potom za tebou zase přijdu, nemělo by to trvat dlouho," nadhodí přeci jen potřebuje jen udělat nějakou marinádu a naklepat a nakrájet maso, které budou dnes večer grilovat, a taky by k tomu měl připravit nějakou tu zeleninu, protože je důležité, aby se ta pojedla co nejdřív. Přeci jen je vždy lepší čerstvá... a je mu jasné, že ve zdejším městě jistě budou v potravinách nějakou tu zeleninu mít.
Usměje se a natáhne se na vodu
Pousměje se, když vidí, že neprotestuje, "Ale nezapomeň na to, že bys měl pít," řekne vážně a pomalu přitom vyjde ven z bazénu. Dojde si pro svůj ručník, který mu stihl mezitím na tom slunci uschnout a omotá si ho kolem pasu. Vyždímá si přitom vlasy, aby nedělal po chatě kapky, i když je mu jasné, že to potom bude stejně muset vytřít, protože čekat než mu uschnou vlasy by bylo podstatně na dýl. Pomalu přitom přes terasu vleze do chaty a rovnou si to zamíří k ledničce, ze které vytáhne nejdřív nějakou cuketu spolu s lilkem, aby i je připravil, protože on sám je má na grilu mnohem radši než třeba dobrý kousek masa. Ze všeho nejdřív to všechno umyje a nakrájí zatímco přemýšlí jestli to jen nasolí.

Sasuke si jen leží a kouká na nebe

Itachi v kuchyni mezitím připravuje cuketu spolu s lilkem, které umyje, nakrájí a nechá je aby trochu pustili vodu. Zatím je odloží na stranu a přesune se k ledničce, ze které vytáhne vepřové maso. Ukrojí z něho několik kusů a opět ho odloží do ledničky. To samé udělá i s kuřecím masem. Přijde mu, že i tak toho bude dost, že to nejspíš stejně ani nestihnou všechno sníst. Dobré na tom, ale je, že znovu si to ugrilovat můžou naprosto kdykoliv, a tak by nevadilo, kdyby jim něco zůstalo. Podá si přitom misku, do které si začne připravovat marinádu, ve které by to maso mělo být namočeno až do večera, aby to pořádně nasáklo a získalo tak ještě o něco lepší chuť než by to tak mělo.
Sasuke po chvíli vyleze a natáhne se na deku
Jakmile je marináda připravená, tak do ní Itachi naloží maso. K tomu ovšem musí připravit hodně velkou misku, aby se mu tam všechno vlezlo a dostalo se na každý kousek. Všechno to potom odloží do ledničky a vrhne se na cuketu spolu s lilkem, ze kterých ještě vylije přebytečnou vodu a nasolí je, aby potom byli dobré. Rozhodne se, že je nakonec bude muset udělat na nějakém oleji a na pánvičce, protože by mu to jinak všechno propadalo až dolů a to by byla zbytečná škoda.
Maso v lednici zůstane až do večera, kdy se pro něj Itachi vrátí a spolu s cuketami ho vezme ven, kde spolu se Sasukem během dne stihli nachystat posezení a hlavně gril, na kterém to všechno budou dělat. Odloží přitom všechno na stůl a obleče si mikinu, kterou si předtím odložil na židli. Přeci jen je v noci o dost chladněji než bylo ve dne což je velmi příjemná změna. "Tak co zlato, máš to?" Zeptá se ho, když k němu pomalu přijde. Sasukeho totiž pověřil nakrájením pečiva a přinesením různých omáček. Nakoukne mu přes rameno, aby se ujistil, že nic nekrájí a potom ho obejme kolem pasu a opře si hlavu o jeho rameno. "Ty si můj šikulka..." šeptne tiše, když vidí, že to jeho bráškovi jde.
"Myslíš? Máma mě to naučila"
Přikývne, tušil, že na tom musí mít zásluhu i jejich matka. "Opravdu?" šeptne a pousměje se, "nemyslím, ale vím," ujistí ho šeptem, "myslím, že už to bude dostatečně rozpálené... předpokládám, že si dáš i kuřecí i vepřové?" zeptá se ho, nakonec nechce něco dělat zbytečně, aby to potom jen tak nezůstalo. "Máme tu i nějakou tu cuketu a lilek... uvidíš, že ti to bude chutnat, " ujistí ho, on sám nezná nic lepšího. Kdyby to bylo na něm tak se navečeří jen a pouze z toho, i když problém je v tom, že tím by se nejspíš moc nenajedl... alespoň ne na dlouho. Po chvíli ho pustí, aby to mohl jeho bráška dodělat a zajde ještě dovnitř, aby našel nějakou tu pánvičku, na které by mohl udělat ten lilek spolu s cuketou.
Dokrájí to a čeká.
"Hotovo?" zavolá na něj zatímco se vrátí zpátky s pánvičkou. Vzhledem k tomu, že mu předtím neodpověděl, tak předpokládá, že nemá žádné námitky. "Dáš si taky tu cuketu s tím lilkem?" zeptá se ho potom zatímco dá na pánvičku trochu oleje a rozloží na ni trochu cukety a trochu lilku. Položí to potom na gril spolu s masem a na moment se vzdálí. Bude totiž trvat než se to pěkně propeče... alespoň co se masa týče. "Copak? Děje se něco?" šeptne, když vidí výraz v jeho tváři takový... ponurý. Jakoby byl myšlenkami úplně jinde. "Zlato," osloví ho jemně, vezme ho za ruku a přitáhne si ho k sobě do objetí, ve kterém si ho podrží ještě několik sekund. Volnou rukou ho přitom pohladí po zádech.
"Nic se neděje..." A začne mu jemně dýchat na krk.
"Hmmm" pousměje se, jeh bráška moc dobře ví, že právě na krku je Itachi nejcitlivější. To, že to na něj ovšem zkouší ho dost překvapí. Nečekal totiž, že se potom všem k tomuhle dostanou tak brzy. "Sasu," šeptne tiše a o něco víc si ho k sobě přitáhne k sobě tělo na tělo, že mezi nimi nezůstane ani kousek volného prostoru. Přesto se od něj po chvíli alespoň vrchní částí trochu odtáhne a jemně ho chytne za bradu tak, že si pootočí tu jeho směrem k němu. Jemně ho pohladí po tváři zatímco se mu chvilku mlčky dívá do očí než se k němu nakloní blíž a políbí ho na rty. Jednou rukou ho přitom obejme kolem pasu a druhou ho jemně hladí po zádech tak, jako předtím.
"Copak?" Šeptne a zaboří se.
"Nic..." usměje se na něj, když se od něj trochu odtáhne, "jen mě napadlo, že bychom se mohli najíst a potom si jít trochu lehnout. Nakonec... máme za sebou velmi dlouho cestu a jsem si jistý, že si budeš chtít trochu... odpočinout." navrhne mu šeptem a potom ho nuceně pustí. Vezme si kleště a vrátí se ke grilu, kde otočí maso spolu s cuketami a lilkem, které musí hlídat, aby se jim to nepřipálilo. Smaží se totiž mnohem rychleji než samotné maso. "nebo pokud máš nějaký jiný nápad, tak sem s tím," řekne, když se na něj otočí s úsměvem na tváři. On sám toho má po dnešku docela dost, ale říká si, že kdyby měl Sasuke ještě jiný návrh, tak by byl klidně i pro... stejně by nejspíš šlo jen o něco odpočinkového.
"Koukat na nějaký film...." A přítuli se
"Na film? Tak dobře, máš už i nápad na jaký? Ještě že jsme si z domu vzali ty DVDčka..." pousměje se. "jen tedy musíš vymyslet, na který bys měl náladu... jestli chceš na večer dát jen nějakou komedii a nebo snad něco víc.. strašidelného?" zeptá se ho a raději přejde ke grilu kde vyzkouší jestli je ta cuketa s lilkem už hotová a když zjistí, že ano, tak odloží tu pánvičku na stůl. Zkontroluje potom i to maso a když vidí, že i to je,tak ho sundá na talíř nejdřív ten lilek s cuketou a následně odloží i maso. "Tak jo, ale nejdřív ze všeho se musíš pořádně najíst..." mrkne na něho a přisune k němu talíř s jídlem. Sám se mezitím posadí na židli za stole a natáhne se tak přitom pro kousek chleba, aby nejedl pouze to.
Začne jíst... "To je jedno co to bude."
"No, tak v tom případě můžeme jen něco namátkově vybral... jen aby si neusnul hned po první scéně," pousměje se, ví,že jeho bratr má tendenci usínat jakmile někde chvilku sedí. Tedy... alespoň toho si už stihnul Itachi všimnout. Ne že by mu to tak úplně vadilo... vždycky ho to spíš pobavilo, protože Sasuke vypadá jakoby snad spánku neměl nikdy dost... někdy se bojí, že mu nakonec bude spát nonstop. "Ale myslím, že po té dnešní cestě nám oběma odpočinek jen prospěje navíc... ponocovat můžeme i zítra," nadhodí tiše zatímco se sám pustí do svého jídla. Po očku přitom sleduje svého brášku a taky noční oblohu, na které se začínají pomalu ukazovat zářivé hvězdy, které jsou zde skutečně krásně vidět.
Dál ji.. A kouká.
"Je to dobrý? Kdyžtak si k tomu vezmi kečup nebo tak něco..." řekne, když svůj pohled opět stočí ke svému mladšímu sourozenci. Sám si dá na talíř trochu kečupu i tatarky a smíchá si to všechno dohromady, protože má tenhle mi hrozně rád. "Co kdybychom se tedy podívali na nějakou akční komedii? Ale nejdřív zkusili jestli je něco na televizi? Třeba tam bude něco, co nás zaujme... kdo ví. Poslední dobou v televizi sice nic moc nedávají, ale... kdo ví. Třeba budeme mít štěstí," pousměje se, ostatně právě kvůli tomu, že poslední dobou není v televizi nic, na co by se mohli dívat si sebou vzali i tolik DVDček, aby se v případě škaredého počasí nenudili. Sice by se nějak zabavili i bez toho, ale i tak.
"Klidně.." A kouká.
Mírně přikývne a vezme si přitom další sousto."Dobře, no to potom uvidíme," řekne nakonec, "chceš ještě?" zeptá se ho potom, aby věděl jestli tam má přihodit další maso, původně to totiž nechtěl dělat dopředu, aby to potom nemusel zbytečně odkládat. Přeci jen není žádný problém, aby si to mohli udělat kdykoliv a rovnou z grilu je to mnohem lepší než ohřívané v mikrovlnce. "zkus i trochu té zeleniny, není to sice rajče, ale uvidíš, že ti to bude chutnat," podotkne a přehrne mu na talíř trochu cukety a lilku, aby to vyzkoušel. Jemu samotnému na tom nepřijde nic špatného a když už má Sasuke rád zeleninu, tak by měl mít rád i tohle... tedy alespoň čistě hypoteticky.
Jen zavrtí že ne a zývne
"Tak pokud jsi už moc unavený, tak jdi nahoru a vyber ten film, já to tady zatím uklidím a potom bych přišel rovnou za tebou," navrhne mu, když vidí, že už je unavený. Na jednu stranu se mu ani nediví. Přeci jen ho budildocela brzy a vzhledem k tomu, že toho moc nenaspal, tak je obdivuhodné, že jeho bráška neusnul ještě někdy během dne. On sám mezitím pomalu dojídá svoji porci, není sice ještě moc pozdě, ale kdyby se Sasuke rozhodl, že už půjde nahoru, tak ho chce rozhodně co nejdřív následovat. Nejen kvůli tomu, aby ho nenechal samotného, ale taky kvůli tomu, že se sám docela těší až si v klidu lehne do postele s tím, že ho nikdo a nic nebude brzo ráno tahat z postele, aby něco dělal.
"Není mi dobře..,"
V hlavě jí zabliká pomyslné výstražné světélko. "Kdy si naposledy něco...nebo spíš někoho jedl?" Zeptá se ho ihned, protože jí přijde, že kvůli ničemu jinému to snad ani být nemůže. Jednu ruku mu ještě pro jistotu položí na čelo, i když jeho teplota je naprosto v normálu přeci jen...u upírů to funguje úplně jinak. "Myslím, že by ses měl pořádně najíst...uleví se ti uvidíš. Můžeš se klidně napít ode mě jestli chceš," poznamená. Jen tak někoho by ze sebe napít nenechala, protože u upírů se to považuje za něco velmi intimního, ale když jde od Sasukeho, tak je jí všechno úplně jedno. "No tak Sasuke...musíš nabrat sílu, potřebuješ to," řekne vážně a jemně si ho k sobě přitáhne a opře si ho o sebe, aby se z ní mohl klidně ihned bez nějakých potíží napít. "No tak, jen do toho...uleví se ti,.uvidíš" šeptne mu do ucha.

"Nechci..." odtáhne se...

Povzdechne si, neví jestli je to snad jí, a nebo něčím jiným. "Nevadí...tak ti alespoň seženu někoho z koho by ses mohl napít... s tím budeš souhlasit?" Podívá se na něho, "nebo máš nějaký konkrétní nápad na to koho by si chtěl?" Zeptá se ho a pomůže mu si zase lehnout do postele, když už se od ní odtáhl a alespoň mu napraví polštář, aby se mu dobře leželo. "Sasuke-kun, no tak... mluv se mnou ano? Mám o tebe starost... navíc vypadáš bleději než obvykle..." řekne starostlivě. Momentálně nemá nejmenší ponětí, co by si o tom snad měla myslet...Sasukemu do hlavy totiž bohužel nevidí, a tak neví, co si myslí, nebo co se mu vůbec stalo. Jestli je to totiž psychického rázu, tak s tím nyní nic moc udělat nemůže. "Řekni mi jak ti mám pomoct..." vybídne ho poté.

"Nijak je mi fajn..."

"Sasuke, nebuď tvrdohlavý... ty sám ses mi ještě před chvílí přiznal, že ti není dobře. No tak...chci ti jenom pomoct," řekne vážně, nakonec...jíst musí jinak bude čím dál tím víc slabší a slabší a to rozhodně nebude dobré. Možná, že ho to nezabije, ale rozhodně je to něco velmi nepříjemného. "Sasuke...nech mě ti pomoct, ano? Pomůže ti to, bude ti líp...jenom trošičku. No tak, nebudeš přeci tak tvrdohlavý..." šeptne a podívá se na něho. Hlavní starost jí dělá fakt, že Sasuke je skutečně velmi tvrdohlavý a to je občas skutečně na škodu. Sama ani neví, jak by ho měla přinutit k tomu, aby se alespoň zkusil napít. "Nebo je to snad něčím jiným?"

"Nemám hlad.. neměj obavy.. "
Jemně si s ním proplete prsty a vejde do chaty, zavře za nimi terasu a vrátí se ještě k hlavním dveřím, které taktéž pro jistotu zamkne. Jsou sice kolem dokola sami, ale jistota je jistota. Potom už s ním rovnou vyjde po schodech nahoru do prvního patra, kde zahne do pokoje, ze kterého se na následujících několik dní stala jejich ložnice. Zavře za sebou dveře a na to si ho přitáhne k sobě, "Jsi si jistý, že ještě zvládneš ten film? Vypadáš unaveně," šeptne, jednou rukou ho obejme kolem pasu a druhou ho zlehka pohladí po tváři. Samozřejmě by nebyla katastrofa, kdyby u toho filmu náhodou oba usnuli, ale musí se ujistit, že si Sasuke nechce jít raději rovnou lehnout.
"Pustíme si ho bude zábava. A stejně budeme spolu"
"Tak dobře, jestli chceš, tak můžeš polupkat v televizi, co by se ti tak mohlo zalíbit... na," usměje se a vloží mu do rukou ovladač. Ještě ho políbí na rty než se od něj odtáhne a přejde k jedné ze svých tašek, kterou otevře a začne v ní hledat oblečení, které si zabalil na spaní. Přeci jen nemá v plánu spát v mikině, protože to by bylo dost nepohodlné a navíc by mu bylo dost horko."Kdyby se ti nic nezalíbilo, tak můžeme najít jen něco na DVDčku, když budeš chtít," řekne ještě k němu zatímco si přetáhne mikinu spolu s tričkem přes hlavu, složí to a odloží na bok. Jen takhle bez trička se potom začne prohrabovat ve své tašce až po chvíli konečně najde přesně to, co hledal.
"Pustíme dvdčko..." A dojde k němu a obejme.
Svoji snahu o to se alespoň převléct vzdá ve chvíli, kdy se kolem něj omotají Sasukeho paže. "Copak, zlato?" Pousměje se, jemně ho chytne a stáhne si ho k sobě, posadí se na postel a jeho si posadí na klín, aby na něj dobře viděl. "Jestli chceš, tak si klidně můžeme rovnou pustit DVDčko, ale to budeš muset nějaké najít, protože mě vážně nenapadá nic na co bysme se mohli dívat," přizná s úsměvem na rtech. Pravdou je, že se Sasukem by byl schopný se dívat na cokoliv, protože to stejně nakonec dopadne tak, že svoji pozornost bude věnovat spíše jemu než nějakému filmu ať už by byl jakkoliv zajímavý. Nikdy totiž nebude mít na Sasukeho, a tak je to už předem rozhodnuto.
"Můžeme co vezmeme do ruky..." A stulí se jak kotě.
"A co když vezmeme něco, co jsme už viděli a nebylo to moc dobré?" šeptne a usměje se, netuší, jak to Sasuke dělá, že je tak roztomilý, ale rozhodně je to síla. "Co kdybych ti raději pořídil kočku? Myslím, že byste si skvěle rozuměli," řekne jako narážku na Sasukeho tulení se. Rozhodně mu to, ale nevadí, protože tak alespoň ví, že je Sasukemu s ním dobře... a to je to hlavní. Hlavně potom všem čím si musel projít. "Fajn... myslím, že bude lepší, když se oba převlečeme, pustím si ten film, hupsnem pod peřinu a bude, co ty na to?" šeptne a jemně si ho přidržuje u sebe v náručí. Je mu jasné,že by ho od sebe nedostal ani kdyby chtěl, aby i tak ho raději přidržuje. "nebo máš nějaké jiné návrhy?" pousměje se a pohladí ho po vlasech.
"A co dneska být jen v trenýrkách.. jsem linej se převléct."
Pobaveně se zasměje, i když je fakt, že představa Sasukeho jen ve spodním prádle se mu dost zamlouvá."No jo, to je ti podobné," ušklíbne se a zavrtí nad tím hlavou, nakonec, ale přikývne. "Dobře, jak myslíš... stejně bude ráno zase vedro," pokrčí rameny, navíc tady ani není nikdo komu by to snad mohlo vadit. "Myslíš, že si zvládnešalespoň sundat to oblečení...?" zeptá se ho tiše a potom se rty ještě více přiblíží k jeho uchu a ještě tišeji dodá: "Nebo snad chceš trochu pomoct?" Pousměje se, v tomhle už má za tu dobu rozhodně praxi a navíc předpokládá, že je jeho bratr dost líný na to, aby si to oblečení dokonce i sám sundal, protože jinak by se už rovnou mohl i obléct.
"Nechce se mi ani to. Co chceš mi to svliknout sám..." A tuli se.
"Tak pokud mě necháš, tak si myslím, že mi nezbývá nic jiného než ti s tím trochu pomoct... nenechám tě přeci spát v tom oblečení," šeptne s úsměvem na tváři. Jakoby mu snad někdy mohlo něco takového vadit, a nebo mohl něco takového odmítnout. "Ale... pořád si to můžeš ještě rozmyslet ty můj lenochu... někdo totiž stejně bude muset vybrat to DVDčko..." poznamená s úšklebkem na tváři. Taška, ve které je mají je totiž dost daleko od postele, a tak se na ni rozhodně jen tak dosáhnout nedá. Už teď je mu ovšem jasné, že to všechno bude muset nejspíš obstarat on sám, protože podle toho, jak se k němu Ssuke tiskne usuzuje, že nemá v plánu se v průběhu dnešního večera zvedat. "To ses v té vodě dneska tak moc unavil?" pousměje se a pohladí ho po vlasech.
"Asi jo... Tak tašku nám tu dáš taky..." A tuli se
"No jo, no jo," pousměje se, "Ale to bude muset nejdřív dolů, zlato," mrkne na něho a jemně ho přeloží na postel. Potom se pomalu zvedne a přejde k tašky s DVDčky, kterou položí k Sasukemu na postel se slovy: "tak zatím něco vyber ano?" řekne zatímco alespoň zapne televizi. Vrátí se potom zpátky ke své tašce a sundá si i kalhoty, aby si to všechno mohl uklidit a nepovalovalo se to tam jen tak. Přeci jen má radši pořádek než aby to všechno musel potom nakonec uklízet. "Dobře... máš nějaký ten film nebo si ještě nic nenašel?" zeptá se ho potom, protože by byl docela rád, kdyby to všechno mohl sfouknout najednou, aby kvůli tomu potom nemusel znova vstávat.
"Něco vem je to jedno..."
"Tak něco vem...to je jedno... tak... no tak, Sasu" usměje se na něho, "ale... vlastně mě ještě napadlo... co kdyby si mi řekl nad čím si to předtím přemýšlel? Páč jsem pořád hrozně zvědavý... a jestli nad tím nemám přemýšlet celou noc, tak... tak by si mi to měl říct," poznamená. Moc dobře se totiž zná a je mu jasné, že nad tímhle by přemýšlel ještě dlouho do noci. "No tak přeci mě nebudeš napínat, že jo?" Mrkne na něho a když už všechno má, tak se alespoň vysleče na spaní, vezme si od Sasukeho to DVDčko, které vybral a vloží ho do přehrávače. Tašku potom zase odloží a potom si už k němu zalehne do postele se spokojeným úsměvem na tváři.

"Neřeknu tajemství.... ale napovím že o tobě..." A přítuli se k němu a opře se o hruď.
"No tak" Zamračí se, když vidí, že Sasuke svůj názor očividně nezměnil. Pomalu se zvedne do sedu a nehne se nad něho. "Co když řeknu, že tě zlechtám jestli mi neřekneš, co to je?" Podívá se na něj, moc dobře za ty roky ví, že je jeho bratr dost lechtivý. "No tak, není to přeci tak těžké no ne?" Mrkne na něho a jedním pohybem mu přitom rozepne mikinu. Přeci jen mu slíbil, že mu pomůže se svlékáním, aby nespal v tom oblečení, ve kterém zároveň i byl u ohně. "Prosím, prosím Sasu," udělá na něj psí oči ve snaze to z něj skutečně dostat. Je totiž hrozně zvědavý hlavně kvůli tomu, že z toho Sasuke dělá takovou vědu a hlavně mu to nechce říct.

"Neřeknu.." A dá mu ruce kolem krku.

"Sasuke, nezlob," Zamračí se a pomalu mu stáhne mikinu, "no tak...co musíš udělat k tomu, aby si mi to skutečně řekl?" Zamumlá naštvaně, ale jen naoko. Doopravdy by se na něj jen takhle zlobit nemohl...hlavně kvůli tomu, že ho tak moc miluje. "Sasu, no tak...plosím" šeptne a skloní se k němu. Políbí ho nejdřív na čelo a potom i na rty, "Prosím... bráško," šeptne tiše. Vůbec netuší o co tak může jít, když mu to jeho bratr ani nechce říct. "No tak...alespoň malou nápovědu... Sasu, nebude takový..."usměje se a začne mu vytahovat nahoru tričko. Jakmile má Sasuke odhalenou hruď, tak mu po ní přejede prstem, "já tě vážně polechtám" řekne vážně a pousměje se.

"Mě to nevadí..." A přitulí se.

"Ale mě jo...no tak já to chci vědět," nadhodí smutný výraz, schválně se stáhne a posadí se na postel se sklíčeným výrazem ve tváři. Přemýšlí nad tím, co ještě by snad mohl říct, aby mu Sasuke řekl o co se vůbec jedná. "Bráško... nebuď na mě takový, vždyť jsem ti nic neudělal," řekne smutně. Sám mezitím začne přemýšlet nad tím co by to tak mohlo být. "No taaak, Sasu," řekne a jemně do něj začne dloubat prstem. Skutečně by to chtěl vědět, protože jinak nad tím bude přemýšlet ještě po zbytek jejich dovolené, která právě začala takže by to bylo jistě dlouhých sedm dní. Hlavně když mu nechce Sasuke ani nic naznačit a i když se snaží nad tím přemýšlet, tak ho nic kloudného nenapadá.
"Nech se překvapit."
"To si říkal i předtím, ale co takhle mi třeba říct, jak dlouho se musím nechat překvapit než to ze sebe konečně vyklopíš?" pohlédne na něj Itachi s tázavým výrazem ve tváři. Překvapení má sice poměrně rád, ale zrovna z tohohle má trochu strach. Kdo ví totiž co si na něj jeho mladší bratr vůbec vymyslel a nebo nad čím tak usilovně přemýšlel. Že by se snad chtěl...? Jeho tváří na moment přejede šok. Jednak z toho, co by se mohlo stát a taky z toho, že ho to vůbec napadlo. Prudce nad tím zavrtí hlavou a raději si lehne k němu a zakryje je jednou duchnou, aby mohl mít Sasukeho blíž už sebe. "Dobře.. někdy je asi vážně lepší se neptat," usoudí nakonec a raději upře pohled na televizní obrazovku před sebou.
Usměje se a přítuli se jak kotě.

Jemně ho jemně rukou obejme, aby si ho držel u sebe a svojí hlavou se opře o tu jeho. Film, který Sasuke vybral mu nepřijde až tak špatný, ale zase to není nic, co by ho přinutilo odtrhnout oči od brášky na dýl než na pár sekund. "Když budeš unavený, tak klidně spi... potom to zvládnu vypnout i já, hlavně, aby sis odpočinul a my se tak zítra mohli jít podívat trochu po okolí. Přeci jen příroda je tu nádherná... a to soudím jen podle toho, co jsem zatím viděl v okolí chaty, " usměje se. On sám procházky lesem doslova miluje. Je tam ticho, klid, stín, možnost přemýšlet nad různými věcmi ... a když se k tomu všemu přidá ještě Sasuke, tak to bude jistě dokonale stráven čas. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee & Hikari Dee & Hikari | Web | 23. září 2016 v 14:23 | Reagovat

Moc pěkně napsané ^^ Těším se na další díl!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama