Za dveřmi 12. kapitola

20. září 2016 v 22:06 | Masumi-san |  Za dveřmi

A opět pro vás mám pro změnu další kapitolu spoluautorské povídky:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Usměje se a stulí se mu do náruče."Hrozně moc tě miluju," zašeptá mu do ucha a bradou se opře o jeho rameno. Na moment přivře oči, upřímně si přeje, aby už odteď bylo všechno jenom dobré a bez jakýchkoliv komplikací, které by mohly Sasukemu opět nějak ublížit. "Tak pojď, kouknem se dovnitř," vybídne ho po chvíli a pustí ho, jemně ho ovšem vezme za ruku a vykročí směrem k hlavnímu vchodu, je docela zvědavý, jak to tam bude celkově vypadat, protože z venku to vypadá sice hezky, ale podle toho by to tipnul jen na nějakou loveckou chatu. Zastaví se až přede dveřmi a vyloví z kapsy klíče, kterými odemkne a rovnou vypne alarm, který byl doposud zapnutý. Naskytne se mu přitom pohled na interiér, který mu na moment vezme dech. Něco tak moderního totiž skutečně nečekal.
Sasuke jde spolu s ním a drží se.
Pomalu spolu s ním ruku v ruce prochází jednotlivé části chaty. Nejdřív se zastaví v přízemí, kde kromě krásně vybavené kuchyně je spojen i obývák a hned naproti předsíni jsou dveře na terasu, kde jsou křesla spolu se stolem a z části je vidět i bazén. Nakouknou i do jednoho z pokojů, u kterého je i koupelna. Spolu se potom odeberou nahoru po schodech, kde nechá jít Sasukeho jako prvního. V prvním patře jsou další tři pokoje spolu s koupelnou. "Tak...co na to říkáš?" Zeptá se ho Itachi jakmile se zastaví v jednom z pokojů u okna, ze kterého je krásný výhled na okolní přírodu. Postaví se za něj a obejme ho zezadu kolem pasu. Políbí ho přitom do vlasů.

"Není to špatné..." a opře se.

"To jsem rád," pousměje se, je rád že ty fotky, které jim poslali nelhali, protože dodatečně něco vyřizovat by zabralo mnoho času. "Můžeme si tedy jít dolů pro věci a všechno si to vybalit abychom se nemuseli potom zdržovat. " navrhne a jemně si ho přetočí čelem k sobě, aby mu viděl do tváře, po které ho jemně pohladí bříšky prstů. "A potom se domluvíme co dál," šeptne, protože je tu jistě spousta míst, kde by si Sasuke mohl odpočinout, jak původně plánoval. "Ale než půjdeme..." usměje se a přiblíží se obličejem k tomu jeho, jen pomalu zatímco volnou rukou opět sjede k jeho pasu, aby ho mohl obejmout. Svoje rty nakonec přitiskne na ty jeho.

Přitiskne se a opře se. "Tak jo co třeba na bazén?"
"Vážně?" šeptne, když se od něj trochu odtáhne, sám nad tím sice uvažoval, ale nemyslel si, že na to Sasuke rovnou přistoupí bez toho aniž by si třeba na chvíli odpočinul. "Dobře, to zní fajn, tak půjdeme pro ty věci ať to máme za sebou, navíc... to jídlo se musí dát do ledničky," řekne, mají tam sice i jídlo, které něco vydrží, ale v tomhle horku není dobré to jen tak nechávat v autě. Vezme tedy Sasukeho za ruku a pomalu se s ním zase vydá do přízemí a následně i ven před chatu, kde ho pustí, aby měl volné ruce, "vezmi si svoje věci, zbytek odnesu.." ujistí ho, když otevře kufr a začne na zem vyskládávat všechny věci, aby se dostal k těm Sasukeho. Pobere potom tašky s jídlem a vydá se dovnitř do kuchyně, kde to všechno prozatím odloží na linku.
Vezme je a položí to taky...
Jakmile spatří Sasukeho, tak se k němu otočí, "dáš to do ledničky prosím?" poprosí ho a potom se otočí na patě a opět vyjde ven před chatu, kde si to zamíří rovnou k autu, ze kterého vytáhne poslední tašky s jídlem, které opět odnese přímo do kuchyně. Vrátí se už potom jen pro vlastní tašky s oblečením.Ujistí se, že je auto prázdné a následně ho zamkne. Vezme pokud možno co nejvíc tašek, ale i tak bude muset jít ještě alespoň jednou, aby to všechno mohli odnést dovnitř. I přes tíhu tašek se na moment zastaví pod schody, aby viděl na Sasukeho, "který se ti líbí nejvíc?" zeptá se ho, protože to rovnou bere tak, že bude spát spolu se Sasukem jako tomu byl poslední dobou pořád.
"To je jedno nějaký vyber všechny sou pěkné...." A vyloží poslední do lednice
"No dobře, jak myslíš," řekne nakonec a pomalu jde do schodů ve snaze nespadnout dolů a zároveň nepustit ani jednu z tašek, kterými je ověšený pomalu jako vánoční stromeček. Nakonec to vezme k pokoji, ve kterém byl ten krásný výhled, jemu samotnému se tam líbilo úplně nejvíc. Složí tedy tašky vedle postele a protáhne se, aby uvolnil svaly, opět potom sejde dolů po schodech a již poněkolikáté vyjde ven, kde sebere poslední tašky a vejde s nimi zase dovnitř. Pár jich pustí, aby mohl zavřít dveře a opět je vezme, "myslím, že se pak můžem už jen převléct a jít do bazénu... pokud tam ovšem nemáš v plánu skákat v oblečení," zavolá na Sasukeho zatímco jde po schodech nahoru a tašky opět nechává v pokoji.
"To ještě nevím no.." A jde pak za ním nahoru...
S úsměvem nad tím zavrtí hlavou,"Ještě sis to nerozmyslel?" zavolá na něj a opře se o stěnu vedle dveří, tak, aby si ho Sasuke nevšiml, jak půjde nahoru. Počká si než Sasuke vejde do místnosti a potom ho chytne zezadu a zvedne jej do náruče. "Můžu to vyřešit za tebe a rovnou tě tam hodit," navrhne mu s úsměvem na tváři. Velku je teplo, a tak nevidí žádný důvod, proč by to snad nemohl udělat. "hm... nebo?" podívá se na něj a schválně s ním provokativně vykročí směrem ke schodišti, aby mu ukázal, že to skutečně myslí vážně. "myslím, že jestli máš v kapse telefon, tak by sis ho měl vyndat.." poznamená, protože je dost možné, že by se mu potom už znovu nerozjel...
"Tak ho vytáhni sám nebo jinak mi kupuješ nový a to si piš že budu chtít ten nejnovější."
"Ty si teda..." ušklíbne se, rozhodně je vidět, že mu už otrnulo, "No fajn... myslím, že si to můžeme nechat na později... nerad bych, aby si ze mě dostal infarkt," šeptne, i když ví, že to je rozhodně málo pravděpodobné. Tak nebo tak ho pomalu postaví na zem, ale z objetí ho nepouští. "myslím, že bude lepší, když se půjdeš rovnou převléct...aniž by sis potom stěžoval no tak, že si tam potom spadl i s mobilem," ušklíbne se, líbne ho na čelo a potom ho pustí, "půjdu to tam dolů zatím nachystat," řekne a na to sám sejde po schodech dolů a skrze terasu vyjde ven za chatu, kde je poměrně prostorný bazén, který je zatím ovšem přikrytý plachtou, aby dovnitř nepadalo různé smetí.
Sasuke se usměje a jde nahoru se převléct. Mobil si vezme a jak příjde k Itachimu tak ho položí na stůl který tam je.
Mezitím z bazénu sundá plachtu a strčí ruku do vody, aby zkusil jak je teplá. "To bylo rychlé," pousměje se, když uslyší kroky, a tak se otočí, "zkus zatím vodu, myslím, že je dost teplá.. zajdu se nahoru převléct a rovnou vezmu nějaké ty ručníky, aby jsme pro ně potom nechodili..." řekne, přeci jen by všude potom zůstaly mokré fleky a to ani jeden jistě nechce. "Zatím se mi neutop," šeptne, když ho míjí a vejde dovnitř. Automaticky si to zamíří ke schodišti, po kterém vyjde nahoru a začne v tašce hledat, mezi všem těmi věcmi, plavky. Jakmile je má, tak se do nich převleče a vezme ručníky spolu s opalovacím krémem, protože by se nerad spálil. Navíc předpokládá, že ani Sasuke se nemazal.
Lehne si na vodu a kouká na nebe.
Sejde dolů a vyjde přes terasu ven, kde se zastaví u bazénu. Osušky odloží na stůl k Sasukeho telefonu a pro sebe se usměje, když se mu naskytne pohled na jeho milovaného bratříčka, jak si v klidu vychutnává vodu a pozoruje nebe, které je tentokrát bez mráčku. Skoro ho až mrzí, že musí zničit tuhle hezkou chvilku, protože vidět ho takhle v klidu s uvolněným výrazem je poslední dobou docela rarita. "pojď sem, trochu se namazat ať se nespálíš," řekne zatímco on sám si na ruku dá trochu toho krému a rozetře si ho hlavně na ramena a obličej, protože tam by to bylo skutečně hodně nepříjemné. "nechceš se přeci spálit ne? To by ses moc nevyspal," podotkne, "stačí když připlaveš blíž, namažu tě..." nabídne mu potom, aby nemusel zbytečně vylézat ven, protože by potom stejně lezl zase zpátky.
Připlave a kouká.
Vytlačí si na ruku další dávku krému. Přiblíží se k bazénu a jemně Sasukemu natře alespoň ramena a kousek zad. Potom mu trochu krému rozetře i na obličeji a na nose mu schválně nechá bílou tečku. "hotovo," pousměje se, spokojeně si přitom prohlíží své dílo, které se Sasukemu již pomalu vsakuje do kůže tedy s výjimkou toho, co mu udělal na nose. Pomalu si přitom vleze do bazénu a úlevně vydechne. Přeci jen je ta voda příjemně osvěžující, obzvlášť po té dlouhé cestě, kterou strávil v autě za volantem. "Hm, na tohle bych si zvyknul," pousměje se, ne že by doma neměli bazén, ale nikdy nebylo moc času na to, aby se tam mohl válet týden v kuse. Alespoň poslední dobou ne.
"Viď..." A přípravě k němu.
"Máme týden na to abychom si to pořádně užili... se vším všudy," usměje se na něj. Jemně ho chytne za boky jakmile je k němu Sasuke dost blízko a přitáhne si ho k sobě, tělo na tělo. "Uvidíš, že tohle bude ten... nejlepší týden. Alespoň do prázdnin," pousměje se, na prázdniny má hodně velké plány, které se, dle jeho názoru, budou Sasukemu jistě zamlouvat. Na moment ovšem zaváhá, nechce opět zmiňovat něco, co už by mělo být jistým způsobem zahojeno. Neví totiž, co všechno si k němu může potom všem dovolit. Nechce, aby se kvůli němu jeho bratr opět dostal do nějakých depresí, a nebo aby mu bylo jeho počínání nepříjemné. "Uvidíš..." dodá ještě a svým čelem se opře o to jeho.
Přítuli se a i ruce mu dá kolem krku.
Usměje se nad tím, tohle odpočívání v bazénu mu rozhodně vyhovuje. Uvědomuje si, že je to mnohem lepší než nějaká procházka po lese, kde by jim stejně bylo horko a ke všemu by je nespíš sežrali ti otravní komáři, kterých je v lese plno. "Dobrý?" ujišťuje se zatímco si ho pevně drží při sobě, bývaly doby, kdy spolu skotačili v bazénu jako divý... alespoň tady jde vidět, jak moc se změnili. "Co kdybychom si večer udělali oheň a jen si něco opekli?" navrhne mu, "viděl jsem, že je tu ohniště... a mě by tu být při nejhorším i gril navíc... tady jsme dost daleko od nějaké té civilizace... půjdou tu krásně vidět hvězdy," pousměje se, vzpomene si, jak spolu se Sasukem, když byl ještě malý občas sedávali na balkoně a koukali na hvězdy.
"Jasně... bude fajn.." A koukne se na něho a i se nakloní a polibí.
Jednu ruku pomalu přesune na horu z jeho boku až k jeho hlavně, kde ho pohladí po vlasech, do kterých mu jemně vjede prsty. Polibek mu přitom dlouze opětuje... tohle mu chybělo. Možno ho políbit... pohladit... přitáhnout si ho kdykoliv chce aniž by se musel bát, že je nachytají například rodiče nebo někdo jiný. Jemně ho hladí po vlasech zatímco ho pevněji chytí a posune se s ním víc doleva, aby byli ve stínu, protože slunce na ně paří dost silně a vzhledem k tomu, že se nepotápí, tak by snad mohli dostat úpal. Raději tedy nechce moc riskovat, když už se rozhodli takhle být v bazénu. Navíc by udělal snad cokoliv, aby ho od sebe nemusel pouštět navíc než je to nezbytně nutné.
Zůstává tak u něj a pak se o něj opře.
Zády se opře o okraj bazénu a jemně ho pohladí po zádech, na moment začne mít obavy jestli mu tam snad Sasuke neplánuje rovnou usnout, protože je najednou zase v klidu... Využije toho, že mu Sasuke moc nevěnuje pozornost a i druhou ruku si dá kolem jeho pasu, s rukama potom sjede ještě níž, chytne ho pod zadkem a zvedne ho do vzduchu s úsměvem na tváři, "co kdyby si trochu namočil i hlavu? Musí ti být horko..." nadhodí si nevinným úsměvem na tváři. Nikam ho ovšem nepouští pro případ, že by snad Sasuke začal mít nějaké vážné námitky, a nebo důvody, proč by ho tam snad Itachi neměl hodit. Nakonec.. jako malí se takhle škádlili pořád...ale je fakt, že to už je dávno.
"Tak jo aspoň nebudu mít úpal"
"Neboj se, věř mi, že to nebudeš, nadechni se, ano..." ujistí ho než si trochu přidřepne a když nohy opět napřímí, tak ho vyhodí do vzduchu, kde ovšem zůstane jen zlomek vteřiny než dopadne zpátky do vody, která v místě dopadu vystříkne do všech stran až na staršího Uchihu, který taktak stihne alespoň pootočit hlavu jiným směrem, aby se mu voda nedostala do očí... alespoň ne takhle. Sám se potom zhluboka nadechne a ponoří se pod vodu, kde nějakou dobu setrvá a chytne se tak okraje bazénu, aby se ihned nevynořil. Na první moment se voda zdá být dost studená, ale po několika vteřinách cítí, jak ho to příjemně chladí a hlavně ho to přivádí na úplně jiné myšlenky. Vynoří se zhruba po minutě a zamřourá kolem sebe. "Sasuke?"
"No?" A kouká na něho a přítuli se.
Otočí se za jeho hlasem, když se ozve. "Tady si..." usměje se, ne že by se bál, že se snad jeho bráška utopil, ale je radši, když ho má na očích. "Copak...stačilo?" Zašeptá, když vidí, že se Sasuke opět uhnízdil v jeho náručí. Jemně ho přitom obejme, aby si ho přitáhnul ještě blíž. "Až budeš chtít, tak se můžeme natáhnout ven, aby jsme uschli...ono je sice teplo, ale... i tak," usměje se, už teď je mu jasné, že jak se vrátí do Konohy, tak budou oba vypadat doslova jako černoušči odněkud z Afriky. Jednou rukou ho přeci jen po chvíli pustí a jemně mu odhrne vlasy z obličeje, aby na něj dobře viděl. U toho ovšem nezůstane a jemně ho hladí po vlasech a upravuje mu je dle obrazu svého.

"Mě je tady fajne.." A tuli se.

"To jsem rád, že se tu líbí..." usměje se na něho a pohladí ho ještě po vlasech. Potom mu je zlehka rozruchá, "víš, že si hrozně roztomilý?" Vydechne tiše, když se na něj tak dívá. Nakonec přeci jen tohle je něco, co Sasukemu rozhodně neříká poprvé, ale i tak... "a můj," usměje se a opět ho obejme kolem pasu, "nikomu tě nedám..." šeptne. Nikdy nebyl majetnický alespoň do doby než začal chodit se Sasukem. Po čase totiž zjistil, že nesnese pomyšlení na to, aby byl s někým jiným než právě s ním. Ne že by byl nějak zvlášť žárlivý, ale lhostejný k tomu rozhodně není. "Nikdy," dodá tiše a bradou se opře o jeho rameno, ale tak, aby ho to netlačilo a ještě mu nějak neublížil.

"To věřím..." A tulí se.

Spokojeně se usměje, hlavně když Sasuke nic nenamítá. "To jsem rád, že ano." Hlesne tiše a líbne ho na krk, "miluju tě...hrozně moc. Nevím, co bych bez tebe dělal," zašeptá, přeci jen si neumí představit, že by ho najednou neměl...nebo že by snad měl nějakou dobu být bez něho. "Zítra bychom se mohli jít trochu projít po okolí...určitě by to bylo fajn, " nadhodí a jemně ho hladí po zádech. Sám je zvědavý jaké to v okolí je protože to zatím vypadá hezky, ale kdo ví jaké to tam bude, když půjdou trochu dál od té chaty. "Potom až vylezeme tak musíme nachystat dřevo na ten oheň...nebo se alespoň kouknout, jak to tu je," napadne ho po chvíli.

"Tak pojď teď a pak můžeme znovu dovnitř"
"Neříkal si, že je ti tady fajn?" Podívá se na Sasukeho, na jednu stranu souhlasí, že by to alespoň měli rychle hotové, ale i tak. "Do večera máme času tak akorát navíc...nemyslím si, že to až tak nutně spěchá, ale ty klidně můžeš zůstat ve vodě...zvládnu to zkontrolovat i sám," řekne poté, protože mu vždycky přišlo, že Sasuke se chová ve vodě jako doma. "Ale jestli chceš jít taky, tak ti nebudu bránit...samozřejmě," usměje se a pomalu ho pustí. Začne plavat, ale na opačnou stranu, aby si udělal alespoň jedno kolečko, přeci jen plavání je hodně dobré cvičení. Zastaví se až u menších schodků a vyleze po nich nahoru, kde se natáhne pro ručník.
"Mám hlad..." A kouká kolem kde je jidlo
"Máme plnou ledničku... tak si můžeš něco vzít jestli chceš, je tam ovoce... zelenina, a nebo i nějaké to pečivo, salámy a tak. Vždyť víš, byli jsme to kupovat spolu," řekne zatímco si omotává ručník kolem pasu. " Ale pokud vydržíš tak potom zajdu něco nachystat a vezmu to ven, aby jsme to mohli jíst tady, " navrhne mu Itachi, protože i on sám by něco zakousnul, když už ani nesnídal. Obchází přitom chatu až si pod terasou všimne, že je tam naskládané dřevo, pravděpodobně na oheň. Spokojeně se usměje, protože by ze sebe dneska dřevorubce dělal rozhodně nerad. Každopádně ho to stejně nejspíš čeká večer až nebude takové vedro... přeci jen by nebylo slušné kdyby to všechno vzali a nechali to jen tak.
"Tak počkám..." A natáhne se.
"Myslel jsem si to," pousměje se a pomalu přes terasu vejde dovnitř do chaty, kde zahne do kuchyně. Postaví se k ledničce, kterou otevře a vytáhne nějakou tu zeleninu spolu i se salámy a sýry. Zavře ji a všechno si to odloží na linku, zeleninu nejdřív umyje a potom se pustí do hledání nějakého velkého talíře, krájecí desky a hlavně nože, kterým by to mohl nakrájet. Nakrájí chleba, který potře máslem a sýrem a naskládá na to salám. K tomu nakrájí zeleninu a speciálně pro Sasukeho i dvě rajčata. Všechno to přeskládá na talíř a zbytek vrátí do ledničky, ze které ještě vytáhne džus, který naleje do skleniček a zase ho tam vrátí. Do jedné ruky si následně vezme talíře a do druhé zase skleničky. S tím vším vyjde ven a odloží do na stůl. Pro sebe se usměje, protože vážně čekal, že mi to spadne, "tak si pojď něco vzít," vybídne Sasukeho a posadí se na lehátko.
Připlave a kouká na to.. natáhne se a vezme jeden chleba a kousne.
"může být?" podívá se na něj Itachi a taktéž si vezme jeden z chlebů a přiloží si na něj trochu té zeleniny, aby se neřeklo a nakonec jim tam jen tak nezůstala. Lehne si přitom na lehátko a začne pomalu jíst. Sám jakoby najednou ztratil chuť se do té vody alespoň pro zatím vracet, protože i na lehátku je mu dobře. Může v klidu ležet a přitom má skvělý výhled na Sasukeho, co to všechno dělá ještě o poznání lepší. "když tak si k tomu vezmi i to rajče.. nakrájel jsem ho hlavně kvůli tobě," řekne. Nakonec Sasukeho touha po rajčatech mu přijde nezapomenutelná...obzvlášť, když ho zná už odjakživa. Posune se přitom na lehátku trochu výš a přivře oči.
Vezme si a jí.. pak se natáhne na vodu a kouká.
Leží se zavřenýma očima a ani si nevšimne, že pomalu začal usínat. Je těžké říct jestli ho zmohla ta klidná atmosféra kolem, nebo snad fakt, že vstal tak brzo a ještě celou cestu musel řídit, a tak se musel udržovat naprosto soustředěný, aby se něco nestalo. Klidný spánek ovšem nemá dlouho, protože se mu zdá jakoby snad slyšel Sasukeho hlas... roztřesený jako předtím, když mu volal. Prudce sebou trhne a probere se. Nejdřív se jen zmateně dívá kolem sebe, jak si pomalu začíná uvědomovat, že to všechno byl jen obyčejný sen. "Sasu?" šeptne, když vidí, jak si hezky plave na vodě jakoby nic. Prohrábne si přitom rukou vlasy a na moment si ji opře o ruku a přivře oči.
"Co se děje?" Kouká...
Pousměje se, aby si snad Sasuke nezačal dělat nějaké starosti a odpoví: "To nic," šeptne a pomalu zvedne hlavu, aby se na něho mohl podívat. Zvedne se a ručník roztáhne na zem na slunce, aby mu stihl proschnout a potom přejde ke schůdkům, aby se mohl dostat do vody, pomalu po nich začne lézt dolů, ale skutečně jen pomalu, protože se mu zdá voda oproti teplotě okolí jakási studenou. "Jen jsem stihl na chvilku usnout... nic důležitého," dodá poté a začne plavat na druhou stranu od Sasukeho, opět si obeplave celý bazén až se zastaví u černovlasého chlapce, u kterého se potopí a obě nohy mu zvedne do vzduchu, než se ovšem stihne ponořit hlavou, tak ho jemně chytne a zvedne ho do náruče.
Usměje se a chytí se ho kolem krku.
Pevně si ho chytne a trochu víc si ho zvedne a potom si ho k sobě přitáhne , "Miluju tě...hrozně moc," zašeptá, trochu ho ten sen rozhodil, protože přeci jen slyšet vlastního bratra, jak ho zoufale volá a nemoct mu pomoct je... hrozný pocit. "Chceš tu zůstat nebo půjdeme na chvilku na lehátka a nebo třeba nahoru?" Šeptne mu do ucha svůj návrh, je mu docela jedno, co si Sasuke vybere, protože jemu by vyhovovalo naprosto všechno... dokud u sebe bude mít právě Sasukeho. Dokonce i ta únava, která ho předtím přemohla ho naprosto opustila potom, co se mu před chvílí zdálo. "Ale samozřejmě jak chceš...je to na tobě"

"Budeme tady... Co se ti zdálo.." A tulí se.

Chvilku mlčky přemýšlí,.jak to podat"O tobě... o tom, jak si mi tenkrát volal...jestli si vzpomínáš... nechci ti to nijak připomínat..." zašeptá, je mu jasné, že Sasuke by se nejspíš ptal, jak to bylo doopravdy. "Ale to nic... jen jsem si... to nic." Řekne nakonec, protože to nechce zbytečně dramatizovat a hlavně mu to připomínat. "Dobře, jestli chceš tak teda zůstaneme tady, ale pořádně se najez ano? Aby si neměl hlad... musíš jíst," řekne, když si vzpomene, jak Sasuke vypadal, když byl ještě v nemocnici. Jejich mamce se sice podařilo ho zase rychle vrátit zpátky do normálu, ale i tak...cítí potřebu na něj dohlížet... nakonec přeci jen to není jen jeho bratr, ale taky mnohem víc...

"Zatím mi to stačí..." A tulí se.

Chvilku ho mlčky pozoruje. "Vážně?" Zeptá se ho a přitom ho sjede pohledem. "Tak se alespoň napij ano? Měl by si doplňovat tekutiny, potom ti bude špatně," řekne vážně a jemně ho postaví na nohy. Přejde ke schodkům a vyleze ven z bazénu. Přejde přitom ke stolu a vezme jednu skleničku, se kterou přejde ke kraji bazénu a podá ji Sasukemu. Přeci jen byla dost daleko než aby na ni dosáhl rovnou z bazénu. "No tak...věř mi, že ti to udělá dobře navíc... je to tvůj oblíbený džus... no tak," řekne a počká než si ho vezme. Potom přejde opět ke stolu, aby se mohl taky napít a hlavně dojíst ten krajíc chleba, který předtím začal jíst než se mu podařilo usnout na tom lehátku.
Napije se a i se natáhne pro chleba a ji.. přitom sleduje Itachiho.
Usměje se, když vidí, že ho bráška poslechl a v klidu se napil. Přeci jen je toho názoru, že když už je na tom slunci, tak by se měl starat o to, aby nebyl dehydratovaný. "Děje se něco?" zeptá se ho, když si všimne jeho pohledu, kterým pozoruje každý jeho pohyb. Neví jestli se snad bojí, že mu uteče, a nebo něco podobného. Raději se tedy opět přesune ke schůdkům a sleze si dolů do bazénu, kde se na ně posadí a podívá se přitom na něho. "Souhlasíš tedy s tou večerní grilovačkou nebo máš spíš chuť na něco jiného?" zeptá se ho. Sám musí uznat, že už to je pořádná doba, co naposledy něco grilovali... ať už sami, a nebo s rodiči... jednak na to nebylo počasí a ani tak nějak čas... obzvlášť, když teprve nedávno jim konečně skončily všechny honičky ohledně poletí.

"Jo bude sranda..." A připlavd k němu sedne si na schody a opře se o něj.
Obejme ho kolem pasu a líbne ho do vlasů, "to si piš," mrkne na něho, "bude to fajn, večer by se mělo ochladit takže by nemělo být takové vedro což by bylo naprosto ideální," usměje se, dělat oheň v takovém vedru by se jim totiž moc nevyplatilo, protože by to nakonec stejně museli zabalit. "Půjdu potom připravit to maso ať to máme na večer nachystané, ale to až později..." usměje se a hlavou se opře o tu jeho. "Pamatuješ si, jak si se tenkrát snažil přesvědčit tátu, že chceš psa?" Nadhodí, původně přemýšlel, že to nějak vymyslí sám, ale přijde mu, že mnohem lepší bude, když do toho zakomponuje i Sasukeho, aby si potom nestěžoval.

"Pamatuju proč?" A kouká na něj.
"No, přemýšlel jsem nad tím jestli ho pořád chceš, a nebo sis to už rozmyslel?" Nadhodí a podívá se přitom na něj. Ví, že by tohle měl nejspíš probrat i spolu s rodiči, ale teď jde hlavně o Sasukeho a o to, co by chtěl on, protože by ten pes mohl při nejhorším zůstat i u něj, kdyby byl jejich otec až moc proti. "Říkal jsem si, že by možná nebylo na škodu si nějakého toho chlupáče pořídit," řekne poté, aby Sasukemu trochu odkryl své plány. Navíc jemu samotnému zvířata nevadí, ale nikdy něm dostatek času k tomu, aby si nějakého pořídil. Nakonec...když už si někdo nějaké zvíře pořídí, tak by mu měla být věnována péče, aby ten pes potom nebyl smutný nebo jen věčně zavřený sám doma.

To by bylo fajn..." A tulí se. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama