Srpen 2016

Will I find my way back to you? 4. kapitola

29. srpna 2016 v 23:25 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Will I find my way back to you?

Tak opět tu pro vás mám kapitolu povídky, kterou píšu sama:) v dnešním dílě se trochu blíže podíváme na chvíli, kterou všechno Sakuřino trápení začalo... je to psáno kurzívou:) Doufám, že se vám bude i dnešní díl líbit a pro pokačování si učitě pište do komentářů:)

Za dveřmi 8. kapitola

26. srpna 2016 v 15:04 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

Po delší odmlce tu máme opět další kapitolu, snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Sasuke..." podívá se na něj tentokrát Itachi, "chceš se radši zkusit prospat?" zeptá se ho, potom si ale uvědomí, že sebou Shisui přinesl nějakou složku, která nejspíš bude docela důležitá. "Co si to vůbec sebou přinesl?" zeptá se ho, aby trochu změnili téma, "Jo... no tohle ti posílá z části váš táta... no a z části jsou to papíry ohledně toho, kde jsme byli my a co jsme dělali... je důležité, abys tam taky doplnil to svoje.." řekne vážně, přeci jen by to měli mít pokud možno co nejrychleji hotové, aby náhodou neměli ještě nějaké potíže. Přeci jen je jejich otec poněkud netrpělivý... obzvlášť nyní. "Dobře, potom se na to kouknu, jak budu mít trochu času... neboj se," ujistí ho Itachi s mírným přikývnutím.

Za dveřmi 7. kapitola

24. srpna 2016 v 0:14 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

A opět další kapitola:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Shisui


"Už sme se chystali jít ti naproti...." A dál se dlabe bagetu.


Za dveřmi 6. kapitola

22. srpna 2016 v 23:10 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

Tak a po menší pauze tady konečně máme další kapitolu^^ snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi"Jasně mamka si bude myslet jen že chci být s tebou,"


Za dveřmi 5. kapitola

20. srpna 2016 v 22:47 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

A opět je tu další kapitola:3

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Asi jo" a kouká..


Za dveřmi 4. kapitola

19. srpna 2016 v 22:04 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

Opět tu pro vás mám další kapitolu:3 snad se vám bude líbit:3

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Madara, Fugaku"Ten pohled si odpusť...děláš si to mnohem horší než to musí být. Jediné co po tobě chci je, aby si nikomu nic neříkal... uvědom si, že by to potom mohlo ublížit Itachimu..." nadhodí. Nesnaží se mu vyhrožovat, protože přeci jen jsou oba jeho synovci, ale jestli mu to bude muset ukázat jinak, tak hold to udělá. Tak nebo tak. Navíc...kdyby se o tom Itachi dozvěděl, tak by po nich šel... a potom by to byl buď on nebo Itachi... a v tom případě je jasné koho by si vybral. "Takže si to hezky promysli...času máme kolik jen budeme chtít...ale přemýšlej rychle... nebudu tu napořád a ne všichni mí lidi jsou tak vstřícní a milý jako já,"řekne vážně a otočí se dopředu.


Za dveřmi 3. kapitola

17. srpna 2016 v 21:17 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

Tak a tentokrát pro vás mám opět další kapitolu spoluautorské povídky:3

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Madara

"Hmmm..." A opře se. Přivře oči a odpočívá.


Will I find my way back to you? 3. kapitola

16. srpna 2016 v 23:57 | Masumi-san |  Will I find my way back to you?


Dnes pro vás mám nový díl povídky, kterou píši sama za sebe:) Vím, že výdej těchto povídek není tak častý jako těch spluautorských, ale pokud byste je chtěli víc, tak stačí napsat:) Prozatím doufám, že se vám bude líbit další kapitola, ve kterém konečně dojde k setkání Sasukeho a Sakury...

Za dveřmi 2. kapitola

15. srpna 2016 v 21:52 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi

Opět tu máme další kapitolu, snad se vám bude líbit:3

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

"Jo dobrý neboj..." A uvelebí se a kouká na film.


Za dveřmi 1. kapitola

14. srpna 2016 v 16:32 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmi


Tak minna:3 tentokrát pro vás máme trochu jinou povídku... jistým způsobem netradiční, ale to poznáte sami:) Snad se vám bude líbit^^


Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi

Byl začátek května a Konožská střední měla volno pro všechny, kteří tento rok nemuseli skládat maturitní zkoušku. To taky vysvětlovalo proč bylo na ulicích tolik teenagerů. Jejich hlasy a povyk se v menší míře dostávali až k domu kousek od centra, kde při otevřeném okně ještě stále spal muž s vlasy do poloviny zad. Oči, kterými pozoroval spícího chlapce vedle sebe mohly konkurovat nejtemnější noční obloze, ale i přesto s v nich zrcadlila něha a láska, se kterou se díval na chlapce a havraními vlasy. Za jiných okolností by jej již dávno vzbudil, ale dnes ne. Přeci jen měl dnes volno, a tak ho chtěl alespoň nechat vyspat. Navíc přeci jen měl částečně i postranní úmysly, protože jeho bratr vypadal ve spánku vždy tak roztomile, klidně a nevinně jako malé dítě, kterým už ovšem dlouho nebyl. V takovýchto chvílích často přemýšlel, co všechno vedlo k tomu, že skončili právě zde. Rád vzpomínal na dobu, kdy poprvé spolu s ním prožíval ten zvláštní pocit,který ho naplňoval pokaždé,když mohl být s ním.


They may have my soul, but my heart is yours 13. kapitola

11. srpna 2016 v 22:31 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Tak dnes nás čeká poslední kapitola této povídky, doufám, že si záěr užijete:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

Několik vteřin předtím než blesk zasáhne jeho schránku, tak se démon ve formě kouře dostane ven z těla, aby to jemu samotnému neublížilo. Chvíli krouží kolem než se vrátí do svého těla, které je sice značně poškozené, ale na něj to nemá žádný vliv. Nakonec přeci jen si může kdekoliv najít jinou schránku. Natáhne ruku a odhodí tentokrát Itachiho, sám na moment zmizí a opět se objeví za zády nejmladšího Uchihy, tentokrát ovšem neváhá a přiloží mu na záda hrot nože. Stačí málo a Sasuke by byl mrtvý... moc dobře ví, že tenhle nůž funguje stejně na všechny. "Sbohem..." šeptne mu do ucha a začne vyvíjet mírný tlak, aby prorazil kůži, ale zastaví ho Narutův výkřik: "Ne!" zaječí blonďák, který tomu všemu doposud jen přihlížel. Došlo mu totiž, že bude lepší, když se jim nepřiplete pod nohy. "Udělám co chceš... nechám ho, aby převzal kontrolu, ale ty necháš Sasukeho na pokoji..." řekne vážně a úpěnlivě ho pozoruje. Je vidět, že démona Narutova nabídka zaujala, protože po chvíli do Sasukeho jemně strčí a shodí ho na zem, "Vidíš... ten má mnohem víc rozumu než ty," odfrkne si a popojde k Narutovi, kterého chytne za paži a spolu s ním zmizí.

RECENZE - Za dveřmi

8. srpna 2016 v 20:00 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Za dveřmiLáska. Láska má mnoho podob a přestože v dnešní společnosti má každý právo na svodobu projevu, tak jsou zde stále někteří, kteří se musí kvůli lásce skrývat... tohle je i případ dvou bratrů jejiž bratrské pouto se brzy změnilo v něco mnohem silnějšího, v něco, čemu ani jeden z nich nedokázal zabránit. Některá pravidla jsou přeci jen od toho, aby se porušovala a kdo by jen mohl stát v cestě tak silnému citu jako je láska? Sasuke s Itachim spolu brzy oslaví roční výročí jejich vztahu, který ovšem musí držet v přísném utajení před všemi, nejen protože je to nezákoné, ale obzvlášť protože ani jeden z nich nechce zarmoutit rodiče. Přesto si Sasuke občas najde chvilku,kterou by mohl strávit s bratrem v domě, kam se přestěhoval od doby, co nastoupil na místo policisty v Konoze. Jejich zdánlivě poklidný život se ovšem změní v momentě, kdy bude Sasuke donucen strávit nějaký čas se svým strýčkem, kterého zrovna moc z nějakého nevysvětlitelného důvodu nemusí. Co se ovšem stane, když mladý Uchiha beze stopy zmizí? Dokáže ho Itachi zachránit než bude pozdě? Naleznou si k sobě opět cestu?

Spoluautor: Mayu

Žánr: Tajemné, romantika, akční

Pár: ItaSasu

Postavy: Itachi, Sasuke, Madara, Fugaku, Mikoto, Shisui + vymyšlené

Odkaz na kapitoly zde

They may have my soul, but my heart is yours 12. kapitola

8. srpna 2016 v 16:30 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Je tu další den a s ním i nová část našeho příběhu tak si ji hezky užijte, protože je to předposlední^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Naruto


Itachiho slova k Narutovi doléhají jen pomalu, jak se to snaží všechno vstřebat. Netušil, že to mohlo být takhle...že ho jeho rodiče jednoduše předhodili někomu takovému a teď si možná někde užívají bez něj. V tichosti se napije z hrnku. Cítí na sobě pohledy obou bratrů, ale ani tak není schopný ze sebe vydat ani hlásku. Toho si všimne Itachi a přeladí na jinou notu.
"Každopádně...budeme se muset zbavit toho démona co šel už jednou po vás... ale potom budeme muset udělat i něco s tím tvým, bez něj ti dají následně pokoj, ale..." podívá se na Sasukeho, přeci jen i jemu už musí být jasné, že by to jejich život jen komplikovalo.

They may have my soul, but my heart is yours 11. kapitola

7. srpna 2016 v 21:39 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Tak a opět tu mám pro vás další díl, ovšem už jeden z posledních:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Itachi


"To bude dobrý neboj zlato..." drží ho..

They may have my soul, but my heart is yours 10. kapitola

6. srpna 2016 v 17:17 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours


Jak dopadne Itachiho snaha zachránit Naruta? Dokáže se s tím mladý blonďák poprat nebo jejich snaha skončí fiaskem? Opět tu pro vás mám další díl naší SasuNaru povídky:3 tak snad se vám bude líbit^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Itachi

Unaveně ho sleduje.

They may have my soul, but my heart is yours 9. kapitola

3. srpna 2016 v 19:57 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Opět tu pro vás mám další kapitolu naší nové povídky, tentokrát s číslem devět:) co na tuhle novou sérii zatím říkáte?^^


Jen na to přikývne.

SasuSaku - Give You My All

2. srpna 2016 v 21:53 | Masumi-san |  SasuSaku videa

A pro změnu tady máme opět nějaké to videjko:3