Červenec 2016

They may have my soul, but my heart is yours 8. kapitola

30. července 2016 v 10:10 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours
V dnešní kapitole se Naruto snad konečně dozví pravdu o Sasukem:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Nemyslíš, že kdybych se tě bál tak tu budu jen tak sedět?" Zavrtí nad tím s úšklebkem hlavou, sice si není jistý, že mu neublíží, ale na jednu stranu skutečně nemá co ztratit. "Takže...řekneš mi už konečně, co se děje? A na to, že to chce čas ti kašlu... chci to vědět teď." Rekneš vážně, když si dá dohromady všechno, co mu Sasuke řekl, tak má pocit, že se již brzy má něco stát... a právě proto to potřebuje vědět. Navíc si tak alespoň potvrdí, že si z něj jen nedělá srandu... Jediné, co totiž zatím viděl je, že v jedné vteřině byli před kinem a vteřinu na to byli u něj v bytě...Navíc klíče má stále v kapse takže je nemožné, aby mu je Sasuke jen tak vzal aniž by si toho všimnul.

They may have my soul, but my heart is yours 7. kapitola

28. července 2016 v 13:52 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto


"Dobře...Tak neboj bude to fajn..."


They may have my soul, but my heart is yours 6. kapitola

27. července 2016 v 12:28 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Sasuke s Narutem si chtějí udělat hezký večer v kině... ale pro Naruto to nebude tak pohodé, jak si původně myslel:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Itachi"Dobře, tak pojď," přikývne a přejde do předsíně, kde se ještě rychle obuje a potom vyjde ven před dům, kde počká na Sasukeho než vyjde i on, "budeš chtít potom abych pro tebe i přijel neb to už dojdeš sám?" Zeptá se ho, aby věděl jestli si to má zařídit tak, aby mohl být brzy doma a mohl se tak pro svého brášku stavit, jak jen bude potřebovat, i když pochybuje, že by to zrovna potřeboval vzhledem k tomu, že by se mohl domů jednoduše přemístit, jak to stejně dělá většinu času. Přejde tedy pomalu k autu, které odemkne a sedne si na místo řidiče. Zatímco čeká na Sasukeho, tak se ještě jednou podívá na tu adresu, kterou mu Sasuke dal. Jen doufá, že je to skutečně tam, kde si myslí, že to je, jelikož jinak budou nejspíš bloudit kolem.

They may have my soul, but my heart is yours 5. kapitola

26. července 2016 v 9:30 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

A máme tu další kapitolu:3

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Nevím co třeba nějaký film..."


They may have my soul, but my heart is yours 4. kapitola

25. července 2016 v 14:28 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Opět tu máme další kapitolu, doufám, že se vám bude líbit^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Tak hold nic nemůže být stejné, že jo...potom by ses určitě až tak nebavil...hele jednoduše to budeš muset nějak přežít pokud ovšem nemáš v plánu se ještě někam stěhovat" hlesne tiše, upřímně by byl raději za tu první variantu, protože fakt, že by měl Sasuke odjet se mu z nějakého záhadného důvodu ani trochu nelíbí a to hlavně, protože se mu možná Sasuke tak trochu líbí. Nahlas by si to ale nepřiznal už jen kvůli tomu, že by to mohlo způsobit víc problémů než právě užitku. "Nakonec si tu najdeš něco nebo někoho proč tě to tam bude mnohem víc bavit....uvidíš," mrkne na něho a přitom se napije ze svého pití, které dopije a objedná si další.


They may have my soul, but my heart is yours 3. kapitola

24. července 2016 v 18:35 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours


Opět tu máme další kapitolu, ve které dojde k slíbenému doučování to jestli se to Sasukemu podaří na 100% uvidíte v této a následující kapitole^^ snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto

"Um, myslím, že to zkusím, uvidím jestli jsem to pochopil," vydechne, sám si už moc nepamatuje, co mu Sasuke vůbec říkal, protože byl schopný vnímat maximálně ten tón a barvu jeho hlasu... "tak mi řekni, když udělám něco špatně," dodá poté a raději svůj pohled opět stočí k zápisníku, pořád na sobě, ale cítí jeho pohled což ho dost znervózňuje a klidně by se vsadil, že kdyby byl Sasuke ještě blíž, tak cítí, že mu srdce bije mnohem rychleji než je normální... skoro jakoby byl po nějakém delším vytrvalostním běhu. "tak schválně," šeptne a začne s prvním krokem, který se mu ještě podařilo ve škole odkoukat. Potom na to chvilku kouká, protože je na čase seřadit všechny členy tak, jak k sobě patří a to si samo o sobě vyžaduje soustředění. Začne to tedy sepisovat na další řádek, ale aniž by si toho nějak všiml, tak špatně sepíše poslední dva zlomky, a když přijde na řadu vytýkání, tak mu to začne nějak divně vycházet.


They may have my soul, but my heart is yours 2. kapitola

23. července 2016 v 11:07 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours

Sasuke se sejde s Narutem v kavárně a bude se snažit do něj natlouct učivo z matematiky, podaří se mu to? to uvidíte už v dnešní kapitole^^


"Dobrý..." zvedne se a rozejde se k tělocvičně....

They may have my soul, but my heart is yours 1. kapitola

22. července 2016 v 20:24 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yours


Tak máme tady pro vás spolu s Mayu nový příběh:) tentokrát nějaké to lehké nadpřirozeno:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto


Dubnové ráno v Konoze probíhalo jako každé jiné. Slunce pomalu začínalo zahřívat zemi a sluneční paprsky doputovaly skrze okno až k blonďatému chlapci, který stále ještě v poklidu spal v posteli, i když většina jeho vrstevníků již dávno vyrazila do školy. Teplé paprsky ho po chvíli zašimraly na tváři a donutily ho otevřít blankytně modré oči, které se ihned začaly zmateně rozkoukávat po místnosti. "Umm dobré ráno," zamumlá, už spíše jen ve zvyku, protože přeci jen žil sám tudíž bylo nemožné, aby mu někdo odpověděl, zatímco si po několika hodinách spánku protáhne ztuhlé svaly. Jeho pohled po chvíli padl na digitální hodiny na stolku,které ukazují půl osmé. "Sakra " zhrozí se a rychle vyletí z postele,ovšem neuvědomí si, že podlaha v jeho pokoji skýtá velké množství překážek, a tak dopadne na zem dřív než by se stihnul dostat z postele. "Do háje," zanadává opět tiše a tentokrát již pomalu přejde do koupelny, aby vykonat ranní hygienu a rovnou se začne soukat do modrých kalhot, bílého nátělníku a oranžové košile, kterou nechá rozepnutou. Bleskově popadne svůj batoh a klíče a pi obutí vyrazí ze dveří svého bytu rovnou do školy sprintem, protože autobus mu již ujel. I když je poměrně zdatný běžec, tak přesto po chvíli začne cítit železitou pachuť v ústech. Přeci jen běhat v tomhle počasí s batohem rozhodně není nejchytřejší. Přes všechny překážky, které musel po cestě překonat se nakonec dostane před školní budovu a se zazvoněním vběhne dovnitř a vysprintuje po schodech nahoru do své třídy, do které vletí jako raketa. Jeho jediné štěstí v tu chvíli bylo, že profesora Kakashiho muselo opět něco zdržet, a tak raději hned zapluje do své lavice.


Save me from the darkness 31. kapitola

20. července 2016 v 13:36 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

A tentokrát je tu již skutečně poslední kapitola:) Doufám, že jste si celou naši sérii pořádně užili^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Mikoto, Itachi
"Měla bych hodně odpočívat, ale jinak je všechno v pořádku... tedy až na to, že bych se měla šetřit," řekne zamyšleně, "ale.... je tu něco, co by si měl vědět..." pousměje se a i přesto všechno se cítí poněkud nejistě, "No, já... pamatuješ si, jak jsme společně mluvili o tom, že bychom měli... více než jedno dítě?" nadhodí pomalu, protože to jednoduše nedokáže jen tak vybalit, "tak... no... um..." zakoktá se, zhluboka se nadechne a v duchu si napočítá do deseti než opět otevře pusu s tím, že mu to tentokrát musí říct na rovinu nebo se do toho sama ještě zamotá a to by rozhodně nechtěla, "budeme mít dvojčátka," šeptne jemně s pohledem upřeným v jeho očích, aby mohla pozorně sledovat jeho reakci.


Save me from the darkness 30. kapitola

19. července 2016 v 12:25 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Pomalu, ale jistě se blížíme ke konci této dlouhé série:) tudíž dnes pro vás mám předposlední kapitolu^^

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Minori, Ryu


Pousměje se a chytne ho za ruku načež se i s ním přenese do velkého sálu na jehož konci stojí zády k nim Ryu spolu se Sakurou, která stojí co nejdál od něj, jak jen jí to dovoluje jeho ruka, ve které svírá tu její. Jde vidět, že se ještě před chvilkou očividně hádali, protože kůže v místě, kde ji drží má bílou barvu od toho pevného stisku. "Čekal jsem, kdy se tu objevíš, ale že spolu s ním budeš i ty... kdo by to byl řekl, že se sem vrátíš po všech těch letech," promluví Ryu klidně a otočí se čelem k těm dvěma. "Sasuke-kun, " vydechne Sakura nevěřícně a automaticky se k němu rozejde, ale to už ji Ryu strhne za sebe.


Save me from the darkness 29. kapitola

18. července 2016 v 20:30 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness


Tak a dnes tu pro vás mám jednu z posledních kapitol:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Minori, Sakura, Ryu
Save me from the darkness 28. kapitola

17. července 2016 v 18:53 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness


Opět je tu další kapitola, snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Minori


"Ale šel jsem hned zpátky...že by? Ten snad ne."


Tým sedm - Love The Way You Lie

15. července 2016 v 22:50 | Masumi-san |  Tým sedm


SasuSaku - Endless Love

15. července 2016 v 22:42 | Masumi-san |  SasuSaku videa

Sasusaku-The heart wants what it wants

15. července 2016 v 22:31 | Masumi-san |  SasuSaku videa
A opět tu mám pro vás jedno úžasné SS amv:3


RECENZE - They may have my soul, but my heart is yours

14. července 2016 v 22:28 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  They may have my soul, but my heart is yoursŽít bez rodiny je něco, co si mnozí z nás umí sotva představit... Jenže jak těžké by to mohlo být pro někoho, kdo svoje rodiče ani nepoznal? Naruto, sedmnáctiletý student Konožské střední již žije od narození sám v malém, ale útulném bytě. Své rodiče nikdy nepoznal, a proto se protloukal jak jen se dalo. Ve škole to ovšem neměl zrovna nejjednodušší hlavně kvůli spolužákům, kteří si ho dobírali kvůli jeho orientaci. I přesto si Naruto dokázal najít nějaké přátele... co se ovšem stane, když nad sebou začne záhadně ztrácet kontrolu jakoby se s ním snad dělo něco špatného? Co když se ve městě objeví nový kluk, který obrátí vzhůru nohama všechno v co doposud věřil? Najde blonďák konečně někoho komu by na něm záleželo nebo se opět zraní?

Spoluautor: Mayu

Žánr: Romatika, tajemné, dobrodružné, sci-fi

Pár: SasuNaru

Postavy: Sasuke, Naruto, Itachi + vymyšlené

odkaz na kapitoly zde

Partners in crime

13. července 2016 v 19:02 | Masumi-san |  Tým sedm

Best friends

13. července 2016 v 19:01 | Masumi-san |  Tým sedmSasuNaru - B team

13. července 2016 v 18:54 | Masumi-san |  SasuNaru/NaruSasu videa
Tak po dlouhé době tu máme zase další videjko^^ tentokrát SasuNaru^^ Pokud máte nějaké specifické páry, na které chcete abych přidávala raději, tak si napište:)Save me from the darkness 27. kapitola

12. července 2016 v 18:02 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

A opět pro vás mám další kapitolu, kterou se přibližujeme pomalu ke konci:)
Mayu - Sasuke, Ryu
Masumi - Sakura, Karin, Naruto, Yahiko, Minori

"Jsem unavený to ví i Itachi. Chceš ať se ti sesypu?"

Save me from the darkness 26. kapitola

11. července 2016 v 19:01 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness


A máme tu další kapitolu^^
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Itachi


stejně jako tenkrát, když táta odjel na jednu z výprav," odmlčí se, "Docela těžce to nesla, protože nebyl čas posílat žádné zprávy o tom, co se mu stalo... jestli je na živu..." opět se odmlčí, "no řekl bych, že nějak rozvádět to nemusím, jen nechci, aby byla sama. Vím, že musíš dávat pozor hlavně na Sakuru, ale občas by si měl zaskočit i za ní, protože..." zarazí se, není si jistý co všechno mu může říct, "Protože je to přeci jen naše máma," řekne nakonec a pousměje se. Když vidí, že má Sasuke všechny své věci, tak pomalu vykročí ke dveřím z jeho pokoje a otevře mu, protože vidí, že už tak má plné ruce, tak nechce, aby mu to náhodou popadalo.


Save me from the darkness 25. kapitola

10. července 2016 v 22:24 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Opět tu mám pro vás další kapitolu:) pokud byste měli zájem o to, aby se občas povídky přidávali vícekrát denně, tak si napište do komentářů^^
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Itachi


"Neboj se.." A přejde k ní a obejme ji...

Save me from the darkness 24. kapitola

9. července 2016 v 15:41 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak opět tu máme novou kapitolu^^ Snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke, Naruto
Masumi - Sakura, Naruto


Po chvíli se celý zástup lidí prodere až k volným místům a to už se začne jemně prodírat, aby si mohla sednout vedle Sasukeho, protože bez něj být rozhodně nechce navíc je tu na to dost cizích lidí a kdo ví, co by se mohlo stát, "dobrý?" Zeptá se ho se rty těsně u jeho ucha, protože jinak by se tam s největší pravděpodobností neslyšeli vzhledem k tomu, že všichni začali mluvit jeden přes druhého. Musí uznat, že je to zde skutečně něco úplně jiného než u nich už i kvůli tomu, že jí přijde, že až takhle daleko by to snad ani zajít nemohlo, protože místní lidé u nich jsou v mnohém jiní než zdejší. Na druhou stranu, ale ví, že si bude muset zvyknout pokud ovšem chce, aby si i na ni trochu zvykli.