Save me from the darkness 19. kapitola

27. června 2016 v 17:27 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a opět tu máme další díl:) Svoje názory, i kritiku nám pšite do komentu:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Hinata, Naruto
"A nebo taky ne," šeptne, když uslyší z druhé strany dveří hlas svého švagra. Chvilku sice váhá jestli je náhodou nevyrušili, ale po chvíli vezme za kliku a otevře dveře. Nakoukne dovnitř a vidí, že Sasuke už leží v posteli a soudě podle růžových vlasů, které jako jediné vidí i Sakura už leží. "Omlouvám se, pokud rušíme," vypadne z ní ihned omluvně, protože očividně skutečně přišli nevhod zrovna ve chvíli, kdy se nejspíš i Sasuke chystal ke spánku.
"Hin?" ozve se po chvíli jiný rozespalý hlas a růžovláska, která dosud poklidně oddechovala po Sasukeho boku teď otevře oči a trochu zmateně zamrká. Přísahala by, že slyšela hlas své sestry, a tak se trochu zvedne na loktech.


"Nic se neděje jen jsem si tu se Sakurou lehl aby se jí lépe usínalo. Stalo se něco? Vidím, že Narutovi je už líp to jsem rád..." A kouká na něj.
"Ale jo je mi fajn už.." Odpoví a posadí se k ním. "Tak co Saky jak ti je?" Zeptá se blonďák."Je mi lépe," usměje se růžovláska a přikývne. Pomalu se zvedne do sedu a přitáhne si přikrývku těsněji k tělu, ruce si potom složí do klína a hlavou se opře o pelest. "A co ty? Vidím, že už tě pustili nebo?" Zeptá se. Po chvíli vejde dovnitř i Hinata a v tichosti za sebou zavře dveře. Obejde přitom postel a sedne si k Sakuře na stranu a usměje se na ni. Je ráda, že ji zase vidí a hlavně, že má její sestra už mnohem zdravější barvu a není tak bledá. Přesto si, ale všímá, že v jejím pohledu je něco zvláštního... jakoby snad neříkala plnou pravdu nebo ji spíš něco trápilo. V tuhle chvíli by se klidně vsadila, že to něco má co dělat s tou Narutovou sestřenkou Karin, se kterou se podle Naruta dostala dneska do konfliktu.


"To jsem rád. A co Sasuke je na tebe hodný?"


"Sasuke? Sasuke je úplné sluníčko," usměje se a jemně vezme Sasukeho za ruku s veselým úsměvem na rtech. "Nikdy jsem nepotkala nikoho jako je právě on. Je velmi hodný," šeptne a mírný přikývne. Ani si neumí představit jestli by byl Sasuke vůbec schopný se k ní chovat nějak jinak, protože skutečně se o ni stará jako o svoji princeznu... Je ráda, že si našla právě někoho takového jako je právě on. Natáhne volnou ruku a upraví si vlasy, aby jí náhodou nepadaly do očí. Přeci jen si je před spaním rozpustila, aby se jí mnohem pohodlněji spalo.
"Co tvoje zranění? Je ti už lépe?" zeptá se ho, protože vidí, že má na sobě ještě nějaké obvazy, ale soudě podle toho, že přišel poměrně v pohodě.


"Ale jo už je jen pro jistotu tak jak Sasuke. Je mi jinak fajn"


"To jsem ráda, že už je ti lépe," pousměje se, "Navíc... nebyla jsem jediná, kdo si o tebe dělal starosti," pousměje se a podívá se přitom na svoji sestru, která se opět začervaná. To už ale Sakura raději nijak nekomentuje, protože by byla nerada, kdyby tam omdlela. Přitom se podívá i na Sasukeho, protože je jí jasné, že i on musí mít z téhle zprávy radost, přeci jen je Naruto jeho velmi dobrý kamarád, se kterým se podle všeho znají již od dětství. "Myslím, že by si mu o tom měl říct," dodá poté, samozřejmě má na mysli fakt, že Sasuke zde zůstane po čas výpravy a bude se starat o zdejší poddané i o svou rodinu a šlechtu. Rozhodně je to velmi významná pozice vzhledem k tomu, že bude zastupovat krále.


"Tak jo mám pro vás menší zprávičku. Zůstanu zde na hradu a mám za ukol vás pak převést na pevnost na severu. Ty víš že Naruto.."


Naruto se na moment trochu zarazí, když to uslyší, ale potom se usměje, "Skutečně? To jsem rád. Hlavně kvůli vám dvěma," podívá se na Sasukeho se Sakurou, protože je mu jasné, že to Sasuke udělal hlavně kvůli Sakuře, která nyní čeká právě jeho dítě. Navíc je mu jasné, že jistě nebude chtít přijít o jediný okamžik s jejich ještě nenarozeným dítětem. Letmo se přitom podívá na Hinatu, která se taktéž usmívá, očividně ji to taky potěšilo, ale něco mu říká, že to bude z trochu jiného důvodu. "Moc vám to přeju," řekne po chvíli Hinata a usměje se na svoji sestru i svého švagra, "Kdy by se mělo začít s tím přesunem?" zeptá se ho poté. O té pevnosti už sice něco slyšela, ale moc toho o tom skutečně neví.


"Táta mi dá ještě vědět neboj...A už si psala vašemu, jak vám je a tak?"


"Psala," kývne hlavou modrovlasá dívka a pousměje se, "ještě jsem sice nedostala odpověď, ale ano... psala. Ale o téhle novince jsem se mu nezmiňovala, přeci jen jsem si myslela, že mu to radši řekneš sama a osobně až ho zase uvidíme, " pousměje se a podívá se přitom na svoji sestru, která mírně přikývne,
"děkuju, si hodná," šeptne Sakura, "myslím, že by to skutečně bylo lepší, když mu to řeknu až ho uvidím, protože... No něco takového řešit přes dopisy není zrovna nejlepší a ani ne nejslušnější," dodá zamyšleně Sakura. Sama doufá, že k tomu, aby mu to řekla budou mít příležitost a že se jejich otci snad během války něco vážného nestane...raději nad tím, ale zavrtí hlavou, protože nad tím nechce ani přemýšlet.


"tak co jste vy dva prováděli hm?" Rýpne si trochu do Naruta. "Jo víš, co řekla Karin, že prej bez holky vydržím max měsíc a že Sakuru podvedu," A obejme ji.


"Nevím o čem to mluvíš," shrne to raději Naruto, protože vidí, jak Hinatin obličej začíná nabírat mnohem červenější odstín než předtím. Potom si ovšem povzdechne, "Čekal jsem, že se zase něco semele vzhledem k tomu, že měla přijít," kývne hlavou, "i za mnou už byla," nadhodí. Ví, že Sasukemu dojde, jak jejich konverzace nejspíš musela probíhat. "No myslím, že do toho, co zvládneš a co ne ti kecat nebudu," řekne poté. Přeci jen ví, že podvést ji není tak úplně jediná možnost. "Ale nemyslím si, že by sis měla dělat nějaké starosti ohledně Karin," stočí svůj pohled k Sakuře, "Ať už ti řekla cokoliv nevěř tomu. Moc ráda si vymýšlí a občas překračuje své meze, ale pochybuju o tom, že by něco myslela skutečně vážně, "
"Měla strach, že ji podvedu. Řekl jí i že jsem měl tady dost zajímavou pověst jestli víš, kam mířím. A taky na mě sahala a nebrala potaz, že jsem ženatý. A Sakuru strašila, že to nepřežije, a tak. Kdybych ji nedržel, tak se mi tam sesype..." A přivine si ji k sobě. "odpočívej zatím...vypadáš unaveně," A začne ji opět hladit.


"Jsem v pořádku," ujistí ho Sakura, i když fakt, že jí opět připomněl to, co se předtím venku dělo jí o moc lépe neudělá. Upřímně řečeno by byla raději, kdyby na to mohla jednoduše zapomenout.
"Sak," šeptne Hinata a natáhne svoji ruku k té její a vezme ji za ni, přičemž se povzbudivě usměje, "přeci se nebudeš trápit s někým takovým jako je ona, nemysli na to, raději si užívej.. no tak..." usměje se na ni.
Naruto mezitím mírně přikývne, "Jo, vím, co tím myslíš. No... čekal jsem, že Karin vytáhne něco takového... mrzí mě to," řekne upřímně. Skutečně se za ní stydí už jen protože si tentokrát dovolila více než dost. Přeci jen Sakura je teď Sasukeho ženou... navíc kdyby chtěla, tak by se jí mohla jednoduše zbavit.


"Já jsem v pohodě, ale vem si, jak se cítí Sakura." opře si ji o klín, "zkus ještě usnout, udělá se ti líp...Neboj budu tu u tebe," A líbne ji do vlasů.


"Nene já... nemůžu spát. Ne teď... vlastně... možná, že později," zašeptá tiše, ale zůstává u něho. Upřímně si přeje, aby byl způsob, který by jí mohl pomoct na to zapomenout. "Naruto," osloví po chvíli blonďatého kluka a podívá se na něho, "není to tvoje chyba, tak si to nevyčítej dobře? Nejsi přeci zodpovědný za to, co dělá tvoje sestřenka," podívá se na něj vážně. Naruto si jen povzdechne a promne si spánky. Je rád, že mu to Sakura nedává za vinnu, ale přesto má pocit, že je to tak trochu jeho chyba, "Já vím, ale i tak... zkusím s ní nějak promluvit... nějak to zařídit," odmlčí se, sám nemá ponětí co by ji tak mohlo od Sasukeho dostat.


"napadá mě, co rodiče její..." poví a dál hladí. "No tak musíš odpočívat..."


"No... strýc umřel už před několika lety a pokud vím, tak její matka se znovu vdala a řekl bych, že o Karin asi moc nestojí vzhledem k tomu, že mi ji pověsila na krk," řekne zamyšleně, sám nad tímhle už uvažoval, ale k nějakému záběru nedošel. "zkusit se má všechno," usoudí nakonec.
"Vždyť odpočívám," šeptne Sakura a koukne na Naruta, "je to docela smutné...pokud je to pravda. Nechápu, jak se může matka vykašlat na své vlastní dítě ať už je to dítě jakékoliv," zavrtí nad tím hlavou, "Ale když se nad tím zamyslíš, tak by to vysvětlovalo, proč na tobě tolik lpí, Sasuke," podívá se na svého manžela, aby zjistila jestli ho napadlo to stejné co ji. "jen se nad tím zamysli," pobídne ho. Samozřejmě je ochotná mu to i vysvětlit, ale nejdřív ho nechává přemýšlet.


"Nechápavě se na ni kouká.


"Tak pokud ji odmítá i vlastní rodina, tak...Nejspíš si s ní musel být zrovna v době, kdy byla skutečně sama a předpokládám, že ses zprvu na ni nechoval tak jako teď a ona se tě nejspíš jednoduše nechce pustit..." vysvětlí, "dávalo by to smysl vzhledem k tomu, že Naruto musel mít dost práce a nemohl se jí tím pádem věnovat," pokrevní rameny růžovlasá dívka. Po jejím monologu zůstalo v místnosti ticho, jak nad tím každý uvažoval ze své perspektivy až se po chvíli ozve Naruto. "Tak...smysl by to dávalo jenže v tomhle případě vážně nevím, co bychom měli udělat abychom tě od ní dostali," usoudí Naruto, protože je to přeci jen dost zapeklitá situace.
"To mi povídej... Už nevím co s ní dělat aby mi dala pokoj ještě muže pomoct moje máma"


"Ale jak by nám mohla pomoct tvoje máma?" Zeptá se ho trochu nechápavě Sakura. "Tedy mohla by jí zkusit domluvit, ale..." odmlčí se, "vážně si myslíš, že by ji snad poslechla? Přeci jen kdyby Karin respektovala nějakou autoritu, tak bychom to teď nemuseli řešit," povzdechne si, "ale možná, že bych měla jiný navrh," řekne a koukne na Sasukeho, aby věděla jestli bude chtít slyšet víc. "Možná, že by to mohlo zabrat, ale to bychom zjistili jen jediným způsobem," odmlčí se. Sama přemýšlí jestli je to vůbec dobrý nápad a jestli to stojí za zkoušku, na druhou stranu jí to přijde dobré...pokud by to znamenalo, že budou mít od Karin pokoj alespoň na několik měsíců.


"No povidej jinak to řeknu mámě a ta to poví tátovi a to dopadne. Jo Naruto neviděl si Yahika?"


"No co kdyby sis s ní zkusil promluvit? Vím, že toho po tobě chci dost, ale teď tady nejde jen o tebe, ale i o naše malé... mohl bys ji zkusit trochu promluvit do duše... poradím si s ní, ale teď toho moc nezmůžu. Mnohem lépe by bylo, kdyby se potom 'obracela' jen a pouze na mě a ne na to malé," šeptne, do doufajíc, že ji Sasuke pochopí a hlavně že bude souhlasit. Při svých slovech přitom mírně stiskne jeho ruku. Naruto chvilku jen nechápavě kouká, ale potom pochopí, "Od zítřka by měl nastoupit do služby podle všeho byl dnes ještě zařizovat nějaké hodně důležité věci pro Itachiho" nadhodí Naruto zamyšleně, protože přeci jen je to teď asi normální.


"V pohodě jen jsem se ptal... No dobře promluvím s ní"


Sakura se usměje, když Sasuke s jejím návrhem souhlasí. Natáhne se a vtiskne mu polibek na tvář, "děkuju, vynahradím ti to," mrkne na něho jako ujištění, že mu bude dlužit nějakou laskavost.
"Myslím, že to nebudeš muset... Myslím, že přijde sám a rovnou se toho ujde, ale no asi bys mu měl přesně říct, co po něm chceš," řekne poté zamyšleně, protože neví jestli ho s tím už obeznámil nebo ne.
"O čem to mluvíte?" Zajímá se Sakura jelikož má pocit, že jí něco uchází, ale neuvědomuje si, co by to tak mohlo být. "Stalo se snad něco co mi ušlo?" Zeptá se a svůj pohled přetočí z Naruta na svého manžela, jelikož má pocit, že právě ten jí něco tají.


"Nic jen budeš mít od Itachiho taky osobní ochranku tak, jak já mám Naruta. Tak ty budeš mít Yahika"Na moment se zarazí, "A nenapadlo tě to třeba předem probrat se mnou?" Zeptá se ho a zavrtí nad tím hlavou, "nemyslím si, že bych nějakou ochranku nutně potřebovala...Přeci jen sama nikam nechodím a o se mi tak tady může stát?" Zeptá se, ale je to spíše jen řečnická otázka. "Nemuseli jste si zbytečně dělat starosti...navíc nechci kolem sebe někoho koho neznám...jednoduše... prostě tak." Řekne trochu váhavě, přeci jen nemůže věřit někomu koho ani nezdá i když ho poslal Itachi. Jednoduše už má strach někomu věřit po jisté události, která se stala ještě když byla malá a nemůže to jednoduše dostat z hlavy.


"Právě proto přijde, aby jste se poznali a navrhl to i táta potom, co tě navštívil tam ten, tak se neboj,"


Zavrtí nad tím hlavou, "Nelíbí se mi, že tohle všechno děláš za mými zády, ale ne děkuju..Myslím, že si vystačím sama," usoudí. Nelíbí se jí, že by jí to snad ani neřekl kdyby na to teď nenavázala, "Sasuke, nechápeš mě... já jednoduše nevěřím jen tak někomu, koho ani neznám..prostě... snesla jsem u sebe jenom jednoho a tím to končí," povzdechne si a letmo se přitom koukne na Hinatu, aby jí pomohla, protože ví, že ona jí rozumí. Přeci jen spolu trávili hodně moc času už od mala a ona byla ta, které se svěřovala téměř se vším co se jí kdy v životě stalo, protože přeci jen ona byla ochotná ji vždy vyslechnout a pomoct jí.
"A ty pochop, že se o tebe bojíme..."
S povzdechem si prohrábne svoje růžové vlasy, "Neřešme to," řekne nakonec po chvíli, protože se s ním nechce náhodou začít nějak hádat, a tak se jen mlčky trochu líp posadí. Samozřejmě Sasukeho starost dokonale chápe, ale sama by se necítila moc dobře kdyby ji měl snad neustále doprovázet někdo o kom nic neví. Přeci jen to nemusí být zrovna úplně to nejbezpečnější obzvlášť teď. "Navíc snad si nemůžeš myslet, že by ho snad zastavil jen jeden jediný voják," dodá, "sám si viděl jakým stylem bojují, jak jsou silní a rychlí a navíc se sem už dvakrát dostal," šeptne. Předtím mu to nechtěla nějak předhazovat, ale vidí, že si to on sám asi neuvědomuje. Tyhle myšlenky jí moc nedělají dobře, a tak si raději přitáhne kolena k hrudi a opře si o ně hlavu.


" o to s neboj a věř mi. Nebo mi nevěříš, že to tu předhazuješ," A zvedne se.


"Nejde o to, že bych ti nevěřila...věřím ti. Kdyby ne, tak by to vypadalo úplně jinak," odpoví mu Sakura a pozoruje ho, zvědavá, co má v plánu.
"Sasuke, klid..." koukne na něj Naruto, protože vidí, že se černovlásek začíná rozčilovat, "zkusit by se to mohlo, ale potom by to nevyhovovalo, tak vymýšlím něco jiného. Není důvod se kvůli tomu začít nějak hádat," řekne ve snaze uklidnit nastálou situaci jelikož vidí, že Sasuke je ještě vytočený kvůli Karin,
"Naruto má pravdu...alespoň to zkus, " vloží se do toho i Hinata a jemně stiskne Sakuřinu ruku. Chápe, proč to její sestra nechce, ale i ona chce, aby byla v bezpečí a tohle je očividně jediná možnost."Hm jdu za Karin. Nebo mě šlehne, že člověk chce ubránit..." a jde ke dveřím, ze kterých vyjde a hledá pokoj té čarodějnice.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama