Save me from the darkness 14. kapitola

9. června 2016 v 16:08 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a zde je další kapitola, ve které se děj už poalu začná přesouvat k tomu nejhlavnějšímu:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura,Naruto, Hinata

Oblékne se a postaví se. Dojde k ní a objeme ji kolem pasu. "Jestli chceš tak můžeme jít. Ale zeptám se dole jestli nemají pro tebe a Hinatu něco teplého. Dej zatím Akimu mlíčko..." Líbne ji a odejde z pokoje a jde dolů.Sakura na to jen mírně přikývne a chvilku ještě kouká na dveře kudy před chvílí vyšel a potom koukne na Akiho, kterého drží v ruce, "tak pojď," usměje se a vykročí k misce. Natáhne se pro hrnek s mlíčkem a odleje mu do misky, aby se mohl napít. Postaví ho na zem a když vidí, že se pustil do pití, tak se posadí k němu na zem a mlčky ho pozoruje. Obejme si tělo pažemi a opře si hlavu o kolena tak, jak jen jí to ten pevně utažený korzet dovoluje. Mlčky přitom kouká do vyhaslého krbu, kde ještě večer plápolal oheň. Docela by ji zajímalo, jak to Hinata večer zvládla, ale nezvedá se. Ví, že bude mít šanci to zjistit i později.


Sasuke dojde dolů a požádá o teplé oblečení a pak se vrátí za ní do pokoje. "Dobrý nebo ne?""Nemusel sis s tím dělat starosti," usměje se na něj Sakura, když se Sasuke opět objeví ve dveřích, "Já bych řekla, že dobrý," odpoví potom a mírně se pousměje. Opatrně se zvedne a nechá Akiho, aby v klidu popíjel mléko zatímco ona přejde k Sasukemu. "A tobě nebude zima?" Zeptá se ho potom a prohlédne si ho. Sice vidí, že je na první pohled oblečený teple, ale kdo ví, jak by mu v tom mohlo být venku, kde jistě fouká studený vítr a vzduch je celkově o poznání chladnější díky dešti a celkově bouřce, která včera venku zuřila. "Aby si mi nenastydnul ještě ty," šeptne starostlivě. Sice ví, že se o sebe Sasuke umí postarat, ale jeden nikdy neví...Navíc s nachlazením je to těžké.


"Neboj já mam u Naruta a navíc jestli pojedeš se mnou stačí když bude mít ty..."


"Tak dobře," kývne nakonec na souhlas. Usoudí, že Sasuke má nejspíš pravdu a jistě se zahřejí navzájem. "Mluvil si mezitím rovnou i a Narutem nebo?" Zeptá se ho potom, "řekla bych totiž, že už můžeme pomalu vyrazit, pokud tedy nevíš ještě o něčem na co jsme zapomněli?" Nadhodí potom. Samotnou ji totiž nic nenapadá. Přeci jen věci mají sbaleny, stejně tu toho sebou moc neměli a už jen stačí, aby vzali Akiho a budou mít všechno. To si tedy alespoň myslí, "ještě, ale musíme vymyslet, co dáme na tu moji klisnu, aby nejela jen tak, když chceš abych jela s tebou," vzpomene si potom. Dojde jí, že by tam mohli dát její a Hinatiny věci, ale nic jiného ji nenapadá.


"Tak dají se tam věci a něco se ještě najde. Ale raději tě budu mít u sebe... "


Přikývne, i ona je za ti ráda, ale nedá jí to, aby se nezeptala: "copak? Bojíš se, že neumím jezdit nebo se ti snad jen nelíbí představa, že bys mě neměl úplně u sebe? A nemohl udělat...tohle?" Usměje se a vezme ho za ruku přitom ho zkoumavě pozoruje. Trochu přitom musí mít zakloněnou, protože Sasuke je o hlavu vyšší než ona a ona mu chce koukat do očí takže nemá jinou možnost. "Nebo je za tím snad něco jiného? Sasuke-kun?" Usměje se na něj mile a popojde o krok blíž k němu tak, že se teď téměř dotýkají těly. Přesto ale stojí tak, aby k tomu nedošlo a stále ho jen drží za ruku a udržuje si s ním oční kontakt.


"Prostě tě chci mit u sebe. A neříkej že ty mě u sebe nechceš.."Povzdechne si, "ty skutečně nepatříš k těm ukecaným, co?" Usměje se nad tím a zavrtí hlavou, "Chci...hrozně moc," odpoví mu tiše a na moment sklopí pohled. Ani si neumí představit, že by měla být delší chvilkou bez něho... Přesto z toho začíná mít trochu obavy. "Vždyť já ani nic nenamítala jen jsem se zajímala čím to asi bude," usměje se a přiblíží se k němu tak, že ho obejme a hlavu si opře o jeho hruď. "Jsem ráda, že chceš abych jela právě s tebou," vydechne tiše, skoro neslyšitelně, ale ví, že díky té blízkosti ji Sasuke jistě uslyší. "Alespoň budu moct líp držet Akiho, aby mi náhodou nespadl... miláček malý," zašeptá. Neumí si představit, že by o něj přišla.
"To věřím..." A dá jí ruce kolem pasu. "Tak jen..." Trochu se zapřemýšlí... "No půjdeme za nimi ne ať už jsme u nás a můžeš se kouknout kde co je""Dobře," šeptne tiše, "jen si vezmu Akiho a svoje věci a můžeme vyrazit," řekne a přitom ho neochotně pustí. Přejde k Akimu a vezme si šátek, kterým ho předtím měla přikrytého a i teď ho do něj zabalí jako malé dítě a vezme si ho do náruče, "Myslím, že jinak máme všechno," řekne, ale přesto trochu nejistě, protože si není tak úplně jistá jestli nahodí někde něco nezapomněli. Přehodí si přes sebe ještě svůj plášti a rozhlédne se po pokoji, aby zjistila jestli tam náhodou skutečně něco nezapomněli i když pochybuje, že kdyby skutečně něco zapomněli, tak by to bylo.něco důležitého. Jakmile všechno projde a nenajde nic, co by tam snad nechali, tak si ještě vyjde pro ty věci.


"Tak pojď..." A otevře jí a čeká.


Popadne svoje věci a pevněji si k sobě přitiskne Akiho. "Děkuju," šeptne, když jí otevře dveře a vyjde ven na chodbu, kde se rozhlédne kolem, "půjdeme za nimi a nebo na ně počkáme venku před hostincem?" Zeptá se ho a přitom se na něj otočí, aby na něj zároveň i počkala, "možná že na nás už čekají právě tam," hlesne tiše. Sama přitom přemýšlí nad tím, co se bude následujících několik dní dít a jak to všechno dopadne s jejich dnešní snahou a taktéž s jejich plánem, který s tím podstatně souvisí. Sama jen doufá, že to dobře dopadne a že Sasuke bude skutečně moct zůstat spolu s ní. Jakmile k ní Sasuke popojde, tak opět pomalu vyjde.


"Tak půjdeme ven.." A vezme ji za ruku. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lokelani Lokelani | 13. června 2016 v 21:31 | Reagovat

Tuhle povídku zatím zbožňuji! Jsem sice teprve u páté kapitoly, ale rozhodně mám v plánu pokračovat ve čtení. Píšeš skvěle.

Ps - Objednala jsem si povídku. Těším se :3

2 Lokelani Lokelani | 14. června 2016 v 18:58 | Reagovat

Tak mě napadlo... nechtěla bys se mnou taky napsat nějakou spolu-autorskou povídku?

3 Masumi-san Masumi-san | Web | 14. června 2016 v 20:26 | Reagovat

[1]: Děkuju, moc si toho vážím:)

4 Masumi-san Masumi-san | Web | 14. června 2016 v 20:29 | Reagovat

[2]: Vážně by si měla zájem? Já bych to rozhodně ráda zkusila, takže myslím, že se můžeme domluvit, pokud budeš chtít, tak mi napiš na email a tam bychom se mohly podrobněji domluvit:) stories-by-masumi-san@seznam.cz

5 Lokelani Lokelani | 14. června 2016 v 21:51 | Reagovat

[4]: Dobře, už jsem ti poslala email :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama