Červen 2016

Save me from the darkness 19. kapitola

27. června 2016 v 17:27 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a opět tu máme další díl:) Svoje názory, i kritiku nám pšite do komentu:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Hinata, Naruto
"A nebo taky ne," šeptne, když uslyší z druhé strany dveří hlas svého švagra. Chvilku sice váhá jestli je náhodou nevyrušili, ale po chvíli vezme za kliku a otevře dveře. Nakoukne dovnitř a vidí, že Sasuke už leží v posteli a soudě podle růžových vlasů, které jako jediné vidí i Sakura už leží. "Omlouvám se, pokud rušíme," vypadne z ní ihned omluvně, protože očividně skutečně přišli nevhod zrovna ve chvíli, kdy se nejspíš i Sasuke chystal ke spánku.
"Hin?" ozve se po chvíli jiný rozespalý hlas a růžovláska, která dosud poklidně oddechovala po Sasukeho boku teď otevře oči a trochu zmateně zamrká. Přísahala by, že slyšela hlas své sestry, a tak se trochu zvedne na loktech.


"Nic se neděje jen jsem si tu se Sakurou lehl aby se jí lépe usínalo. Stalo se něco? Vidím, že Narutovi je už líp to jsem rád..." A kouká na něj.


Save me from the darkness 18. kapitola

22. června 2016 v 15:28 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

A opět další kapitola:)
Mayu - Sasuke, Naruto
Masumi - Sakura, Hinata, Naruto


Po chvíli si k Narutově lůžku nakráčí tmavovlasá dívka s podnosem v ruce. Původně pro to sice chtěla poslat služebnou, ale nakonec proto došla sama, aby z toho, že je u Naruta nevyvstaly nějaké řeči. Tác s jídlem a pitím odloží na stolek vedle postele. Je ráda,že ji Naruto poslechl a zůstal ještě ležet, protože kdyby mělo být po jeho, tak by byl už dávno ve službě i když se mu zranění ještě nezahojily. "Naruto-kun?" Osloví ho tiše a posadí se na židli k jeho posteli a spraví si šaty, ve kterých chtěla jít původně na ples, který se dnes koná, ale nakonec přesto zůstala zde s Narutem, protože je jí tu mnohem lépe než kdyby se musela proplétat všemi těmi lidmi na plese.


Save me from the darkness 17. kapitola

21. června 2016 v 19:42 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a opět tu máme další díl, tak snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Hinata
Po pár minutách se z chodby začnou ozývat tiché kroky mířící k Sasukeho pokoji. Po chvíli se před ním zastaví dvě ženy a jedna z nich zaklepe na dveře, aby o nich Sasuke věděl a nepřepadly ho v nějaké nevhodné situaci. Počkají několik chvilek dokud se z místnosti za dveřmi neozve Sasuke. Až potom vejdou pomalu dovnitř, kde jak Sakura, tak i Mikoto na moment ztuhnou na místě, když vidí, jak je Sasuke celý zabalený do obvazů.
"Zlatíčko moje," vydechne Mikoto po chvíli mlčení a vykročí k Sasukeho posteli, kde se posadí na její kraj, aby měla svého syna blízko. Nejraději by ho hned sevřela v náručí, ale nerada by mu nějak ublížila.


Save me from the darkness 16. kapitola

18. června 2016 v 16:38 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

A opět je tu pokračování:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Naruto, Hinata, Itachi, Mikoto


"Co se děje? Kde jsou? Sakuro??" Zavolá do jeskyně.


Naruto na moment ztichne, aby slyšely případné kroky, ale ani po minutě se nic neozývá, "Neboj, bude v pohodě," ozve se blonďák, aby svého kamaráda ujistil, i když ví, že ten tomu uvěří až ve chvíli, kdy bude svou ženu opět svírat v náručí. "Půjdu se podívat dál, jestli, tak počkej tady," řekne poté a sám mezitím vykročí hlouběji do jeskyně. Spoléhá se přitom hlavně na svůj sluch, a proto se snaží jít co nejtišeji, aby ho nerušily vnější podněty nebo jeho vlastní kroky. Postupuje tak sice pomalu, ale i tak se brzy dostane na místo, kde se jeskyně větví na dvě části. Tam se na moment zastaví a zašátrá rukou před sebe. Netuší kudy by se měl vydat, ale potom z jedné něco zaslechne a tak pomalu vyjde doprava.


Save me from the darkness 15. kapitola

17. června 2016 v 22:31 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak konečně tu pro vás opět mám další pokračování, tak snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Naruto, Hinata

plete prsty. "Dobře, tak jdeme," usměje se a pomalu vyjde. Snaží se jít co nejrychleji, aby nepotkali moc lidí. Už tak jí stačí, jak divně na ní zírá ten hostinský, a proto se raději podívá před sebe a vyjde ven, kde zamíří ke stájím. Tam už uvidí stát svou sestru i s Narutem, "Dobré ráno," usměje se na ně Sakura, na moment pustí Sasukeho ruku a Hinatu obejme. "Dobré," odpoví ji její sestra a pevně ji sevře v objetí. Po chvíli ji ovšem pustí.
"Dobré ráno," ozve se i Naruto a s menší úklonou přitom přejde k Sasukemu a předá mu jeho plášť, aby si ho oblékl a neprochladl. "Můžeme vyrazit?" Zeptá se jich poté, "čeká nás cesta lesem..."


Sayonara...Nii-san 2.kapitola

11. června 2016 v 21:09 | Masumi-san |  Sayonara...Nii-san
Večer, jakmile se Itachimu konečně podaří dostat svého mladšího brášku z bazénu, ve kterém byl už od poledne se oba bratři pomalu vydají směrem k domu, aby se mohli dát do pořádku.
"Už jsem si pomalu myslel, že tam plánuješ nocovat," nadhodí starší z bratrů s úsměvem na tváři, jeho mladší bratr na to zareaguje pobaveným uchichtnutím a jemně do něj za chůze vrazí.
"Náhodou, musíš uznat, že bych se potom nemusel starat o to jestli mi bude večer horko," odpoví s pokrčením ramen Sasuke. Léto miloval, ale to, že bylo takhle teplo i večer mu docela vadilo. Přeci jen někdy bylo dost nedýchatelno, a tak kvůli tomu ani nemohl spát.


Save me from the darkness 14. kapitola

9. června 2016 v 16:08 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a zde je další kapitola, ve které se děj už poalu začná přesouvat k tomu nejhlavnějšímu:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura,Naruto, Hinata

Oblékne se a postaví se. Dojde k ní a objeme ji kolem pasu. "Jestli chceš tak můžeme jít. Ale zeptám se dole jestli nemají pro tebe a Hinatu něco teplého. Dej zatím Akimu mlíčko..." Líbne ji a odejde z pokoje a jde dolů.

Save me from the darkness 13. kapitola

8. června 2016 v 12:36 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Opět zde máte další kapitolu, tak snad se vám bude líbit, pokud bysme měli jakékoliv připomínky nebo otázky, tak pište do komentůřá:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura


"Mě to nevadí.." A přehodí si ji pod sebe.

Save me from the darkness 12. kapitola

7. června 2016 v 13:38 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

A zde je další kapitola:) snad se vám bude líbit:)

Mayu - Sasuke
Masumi - SakuraDruhý den ráno ještě růžovlasá dívka vyspává v teplé posteli přitisknutá k Sasukemu, protože v místnosti se trochu ochladilo potom, co v krbu vyhasl oheň. Přesto ji to, ale neprobudí a narozdíl od večera, kdy se několikrát probudila kvůli noční můře, tentokrát spí poměrně klidně. I tak se, ale po chvíli trochu zavrtí v náruči svého manžela, kde doteď sladce spala, "Sasuke," šeptne ještě v polospánku a pomalu otevře oči. Chvilku se trochu zmateně rozhlíží po místnosti než skočí u Sasukeho klidně tváře. Pohled na něj jí naprosto sebe dech, protože si nikdy nemyslela, že může vypadat tak...roztomile, když spí. Chvilku si fascinovaně prohlíží jeho obličej, ale potom si zase položí hlavu a oči přivře, aby ho nevzbudila.


Save me from the darkness 11. kapitola

6. června 2016 v 15:08 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a tady máte další část:) Opět tak... 12+

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura
Chvilku mlčí. Sama si to uvědomovala, ale jak vidí, tak Sasukemu by to nejspíš vadilo mnohem víc než právě jí. "Museli bychom si dát pozor..." šeptne a zůstává u něj tak, jak si ji k sobě přitáhnul a kouká nu do očí, "Svůj názor jsem ti na tohle už řekla..." vydechne tiše, "víš jak to cítím já... ale konečné rozhodnutí je přeci jen na tobě, Sasuke," šeptne a usměje se. Je pro ni hezké to slyšet právě od něj a právě teď potom všem, co se stalo, "A já jsem ráda, že mám tebe..." šeptne s úsměvem na rtech a vtiskne mu polibek na tvář. Hlavu si na chvilku položí na jeho rameno a zůstane u něho. Jeho osobitá vůni ji uklidňuje, ale přesto ne natolik, aby jí z hlavy vyhnala tu myšlenku.


Save me from the darkness 10. kapitola

5. června 2016 v 19:56 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak mám tu pro vás další díl:) Tentokrát se tam můžou objevit poněkud... intimnější věci takže pokud to někomu vadí, nečtěte to:)

Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura


Sasuke ho dál sleduje. "Nechte moji ženu a můžete donést nějaké bylinky na uklidnění." poví a přejde k Sakuře a obejme ji.