Květen 2016

Save me from the darkness 9. kapitola

31. května 2016 v 14:29 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness
Tak a opět tu máme pokráčko:) Teď už by se mi mělo dařit přidávat povídky pravidělně:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, hostinský

"O mě se neboj. Kdo ví, ale můžeš být ráda."


Save me from the darkness 8. kapitola

30. května 2016 v 20:04 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak a po delší době tu pro vás mám další díl, tak snad se vám bude líbit:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Naruto, Hinata, Sakura

"Tak jo, pojď," šeptne a jde ke dveřím...zvláštní, že šli otevřít.


Save me from the darkness 7. kapitola

27. května 2016 v 13:25 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness
Tak a mám tu pro vás další pokráčko, tak snad se vám bude líbit:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Mikoto, Sakura
Jde k mamce. A u ní se zastaví, "Promiň, ale nic říkat nebudu a na hostinu nejdu a nepůjdu..." otočí se.

Save me from the darkness 6. kapitola

26. května 2016 v 16:05 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness
Sasuke se Sakurou se (konečně?) dočkají svého svatebního dne, který ovšem nebude probíhat úplně podle představ. Zvládnou si ještě najít cestu k sobě?

Mayu - Sasuke
Masumi - Itachi, Sakura, kněz

O pár dní později:


Během několika předešlých dní všichni sloužící pracovali na tom, aby byli přípravy na svatbu Sasukeho a Sakury hotovy. Dokonce i jejich matka, Mikoto, se zapojila do organizování výzdoby v kostele. Původní plány byly, že se slavnost bude odehrávat hlavně venku, ale bohužel to nebylo možné kvůli ne moc příznivému počasí. Sice bylo hezky, ale skoro každou chvíli se to měnilo, a tak nikdo nechtěl riskovat. Před polednem již byli všichni hosté v kostele. Sjeli se tam snad všichni šlechticové ať už ze severu nebo z jihu. Jediní, kdo chyběli byl ženich a nevěsta, která ovšem měla přijet jako poslední. Pro ženicha se po chvíli vydal jeho bratr s něčím zabaleným v látce. Původně se bál, že ho nebude moct najít nebo že bude již u oltáře, ale naštěstí ho našel před kostelem. "Jak se cítíš?" zněla jeho první otázka jakmile se zastavil u svého mladšího sourozence. Nejspíš nikdo z nich ještě před několika měsíci nečekal, že jejich bratr bude muset učinit takovouhle volbu a že se bude ženit jako první. Bohužel tomu tak bylo... přesto, ale Itachi nabyl dojmu, že se s tím Sasuke nějak smířil... možná, že skutečně našel lásku po boku své snoubenky, a nebo ji teprve najde,jak doufal. Skutečně by si pro svého brášku s nastávající válkou nepřál nic jiného než, aby našel štěstí.


Save me from the darkness 5. kapitola

25. května 2016 v 14:32 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

A mám tu pro vás další díl, který jsem napsala spolu s Mayu:) V Dnešním díle se můžete těšit na nové příchozí:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Naruto, Mikoto, Itachi, král, HinataZarazí se, tohle se jí skutečně moc nepozdává. Kdo ví, jak to vypadá ve skutečnosti, "jak myslíš, ale doufám, že víš, co děláš," řekne starostlivě. Přeci jen by byla nerada, kdyby si svou neopatrností nějak neublížil. "A co si říkal předtím... hezká nabídka, ale až do svatby musím zůstat zde. Nejenže, zde bude tolik... tolik věcí, které se musí zařídit, ale otec si nepřeje, aby se něco takového již opakovalo a mě nezbývá nic jiného než jeho přání respektovat," zašeptá. Sice by nejraději dál jezdila na koni, ale ví, že takhle to bude možná bezpečnější. Přeci jen se necítí moc na to, aby při cestě ještě někoho takového potkala

Save me from the darkness 4. kapitola

24. května 2016 v 15:20 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

a
Sasuke - Mayu
Sakura, Naruto, král - Masumi

4, kapitola
"Sasuke, tohle přeci není řešení, nemůžeš předtím jen tak utíkat... prostě to není možné," zamumlá Naruto a s povzdechem nad tím zavrtí hlavou. Moc dobře ví, že když se Sasuke zatne tak s ním jen tak něco nehne. O kousek dál hází princezny na střídačku míček jejich psovi, který se ovšem po chvíli zastaví na místě s pohledem upřeným do lesa. Poté se bez jakéhokoliv varování vrhne směrem ke stromům. "Aki! Stůj!" zakřičí za ním Sakura a otočí se čelem k Hinatě, "zatím jdi ke koňům, podívám se po něm," řekne růžovláska a než její sestra začne něco namítat, tak pomalu vyběhne k lesu, aby našla svého psa. Nejdřív se musí opatrně prodrat skrz keře, aby si neroztrhla šaty, které si musí držet trochu nahoře, aby se jí nezašpinila. Po chvíli uslyší známé vrčení a štěkot následované jakýmsi bolestným zakňučeným. Ztuhne, protože najednou jakoby všechno utichlo. Potom přesto pomalu vykročí dopředu a hrůzou vykřikne, když vidí obrovského vlka, jak stojí před něčím, co ještě před chvíli musel být její pes. Hinata, která chvíli zůstávala na louce se otočí, aby vyšla ke koním, ale jakmile k ní dolehne sestřin výkřik, tak se otočí. Dřív než ovšem stihne jít za ní, tak zaslechne nějaké vrčení, které se stále přibližuje dokud se zpoza stromů nevynoří obrovský vlk. Ví, že by měla utéct, ale i tak se nezmůže na nic jiného než tam ztuhle stát. "Chceš tedy jet nebo?" zeptá se ho Naruto, ale poté se ohlédne za výkřikem. Pohled mu ihned padne na obrovské zvíře, které stojí jen kousek od princezny. Je mu jasné, že nikdo ze stráží se tam nedostane včas, protože stojí nejblíž. "jdi," řekne k Sasukemu, protože nechce, aby přišel k úhoně zatímco se sám rozběhne k modrovlasé princezně, kterou v mžiku strhne za sebe. V ten moment si jen koutkem oka všimne, že tenhle vlk rozhodně nebyl jediný.

Save me from the darkness 3. kapitola

23. května 2016 v 15:00 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness
A další:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Hinata, Naruto,

Sasuke ještě spí, ale taky ne moc pohodlným spánkem a i se probudí. Oblékne se, udělá potřebnou hygienu a vyleze z pokoje. Jde, ale vidět. že je nevyspaný.

Save me from the darkness 2. kapitola

22. května 2016 v 18:09 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness
Tak a mám tu pro vás pokračování:)
Mayu - Sasuke
Masumi - Sakura, Naruto


"Ehm omluvte mě.." pomalu se odebere k dveřim a jde za vánkem větru až narazí na onu dívku. "Omlouvám se..." Sunda si své sako a přehodi jí ho přes ramena. "Nachladíš se, když budeš neopatrná... Jsem Sasuke. Druhý princ Sasuke Uchiha."


Save me from the darkness 1. kapitola

21. května 2016 v 22:15 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Save me from the darkness

Tak mám tu pro vás novou povídku, kterou píšu spolu s Mayu:) snad se vám bude líbit:)
Sasuke - Mayu
Sakura, Naruto, Hinata, král - Masumi

RECENZE - Save me from the darkness

18. května 2016 v 22:35 | Masumi-san a Mayu Uchiha |  Spoluautorské


Ještě předtím než zde začali žít lidé zde byla temnota. Temnota, která vládla světu po několik generací dokud se několik mocných vládců nespojilo a nerozhodlo ji zničit. Jenže stejně jako existuje světlo, musí existoval i temnota, tudíž ji dokázali pouze zatlačit na sever od hranic, kde vystavěli velkou zeď, která by měla okolní svět chránit. Co se ovšem stane, když začne temnota opět pronikat do světa lidí? Co když se začne zeď hroutit a jedinou možností na záchranu světa je uzavřít mír mezi dvěma vládnoucími rody? Podaří se jim vyjednat vzájemně akceptovatelné podmínky nebo svět skončí v plamenech? Dokáže se mezi intrikami hradu usadit láska?


Spoluautor: Mayu

Žánr: Romantika, tajemné, dobrodružné

Pár: SasuSaku, NaruHina

Postavy: Z anime + vymyšlené

odkaz na kapitoly zde

Sayonara...Nii-san - 1.kapitola

8. května 2016 v 20:40 | Masumi-san |  Sayonara...Nii-sanByla půlnoc. Ulicemi Konohy foukal mírný větřík, kteří přijemně snižoval dost vysoké letní teploty. Všude bylo ticho jako v hrobě snad až na ulici, kterou právě procházely dvě osoby. Oba byli mladíci zhruba ve stejném věku a vypadali, že se dost dobře baví, protože jejich kroky doprovázel smích.
"Musíš, ale uznat, že to nebyl tak špatný nápad," ozve se po chvíli blonďatý klučina a podívá se na svého kamaráda, který jde po jeho pravici.

RECENZE - Sayonara...Nii-san

2. května 2016 v 21:50 | Masumi-san |  Vícedílné - Rozcestníky


Itachi žije spolu se Sasukem v domě, který zdědili po smrti rodičů. Oba bratři mezi sebou mají velmi blízký vztah... obzvlášť potom, co zůstali na všechno sami a mají navzájem jen jeden druhého. Sasuke prožívá těžké obdoví svého dospívání jelikož odhaluje poměrně zarážející skutečnosti zahrnující jeho orientaci. Tohle ovšem nebude to jediné, co mladému Uchihovi zamotá hlavu... protože postupem času, jak si uvědomuje, kdo vlastně je si začne uvědomovat i poměrně nepatřičné pocity k osobě, která je mu velmi blízká. Zvládne se Sasuke vypořádat se svým nově objeveným já? Jak zvládne šokující zprávu, kterou dostane v den svých osmnáctin? Dokáže unést další nečekanou ztrátu?

Žánr: Trochu romantika, tragédie

Pár: překvápko:D uvidíte po prvním dílu^^

Postavy: z anime - hlavně Sasuke, Itachi a Naruto

odkaz na kapitoly: zde

SasuSaku - National anthem

1. května 2016 v 20:10 | Masumi-san |  SasuSaku videa
Mám pro vás další SasuSaku video, tentokrát trochu netradiční, ale podle mě naprosto boží:3