Duben 2016

Will I find my way back to you? 2. kapitola

30. dubna 2016 v 23:48 | Masumi-san |  Will I find my way back to you?
Běžela jsem, jak jen mi nohy stačily, bohužel to netrvalo dlouho. Přes slzy, které mi začaly téct po tváři jsem přestávala dobře vidět na cestu a jakmile jsem zahnula za roh, tak jsem do někoho vrazila. Můj pád doprovázelo překvapené vyjeknutí. Pak už jen rána. Urychleně jsem natáhne ruce k obličeji a začala jsem si utírat slzy. Až poté jsem vzhlédla do překvapeného obličeje mé kamarádky, Hinaty

Volba 2/2

18. dubna 2016 v 20:00 | Masumi-san |  Jednorázovky
Tak a tady je druhá polovina:)Neměla ani ponětí, jak dlouho byla mimo. Probrala ji až dobře mířená facka. Pomalu otevřela svoje zelené oči a s potěšením zjistila, že už zase normálně vidí. Co ji, ale nepotěšilo byl fakt, že jí neskutečně bolelo celé tělo. Převážně lýtka a rameno.

Volba 1/2

17. dubna 2016 v 17:00 | Masumi-san |  Jednorázovky
Moje povídka, kterou jsem původně dávala i na Konohu:) Je to na pár SasuSaku, ale je to trochu... netradiční:D Nečekejte Happy End:)


Mladá kunoichi utíkala po prašné, úzké cestě skrz les. Cestu jí osvětloval pouze Měsíc, který čas od času prokoukl skrze tmavé mraky. Lehký podzimní větřík si pohrával s jejími růžovými vlasy a její smaragdově zelené oči se upíraly někam do dály. Po chvíli z cesty hbitě odskočila na nejbližší pevnou větev a z ní skákala na další a další. Ani nevěděla kam běží, jediné co věděla bylo, že už nedokáže zůstat doma... doma v Konoze. Připadala si tam jako ptáček lapený v kleci. Mohla sice vesnici téměř kdykoliv opustit, ale to pouze na mise pod dohledem svého senseie. Nemohla však odejít na to jediné místo kam chtěla. Za ním. Neměla na to odvahu, odvahu na to opustit svoji vesnici bez dovolení. To, ale bylo dřív. Dnes se konečně rozhodla. Sbalila si nejnutnější věci a nepozorovaně se dostala z vesnice. Alespoň v to doufala. Věděla, že kdyby o tom někdo věděl tak by ji uniknout nenechal.S těžkým srdcem a vědomím, že dobrovolně zradila svoji vesnici skákala rychle po větvích. I přesto, že ve vesnici zanechala své přátele, rodinu, svůj tým a lidi, na kterých jí záleží, nelitovala svého činu. Potřebovala ho vidět. Alespoň jednou... naposledy.


Wake up

16. dubna 2016 v 20:42 | Masumi-san |  SasuNaru/NaruSasu
Tentokrát mám pro vás jeden SasuNaru doujinshi:) Snad budete s překladem spokojení:3
Originál - zdeI miss you

8. dubna 2016 v 21:18 | Masumi-san |  ItaSasu
Tak pro dnešek pro vás mám mini ItaSasu doujinshin:) není to yaoi, ale přesto si myslím, že na to, jak je to krátké je to neskutečně kawaii:3
Originál zde

Will I find my way back to you? 1. kapitola

2. dubna 2016 v 23:06 | Masumi-san |  Will I find my way back to you?


Mnohokrát jsem přemýšlela jaké to bylo tenkrát… dnes je těžké si to všechno představit. Je těžké si přestavit ty něžné pohledy a letmé dotyky, které jsme si vyměňovali. Všechna ta slůvka která mi za ty roky našeptal. A ten kamenný chladný výraz, který nosil pokaždé když s námi byl ještě někdo... přesto jsem to, ale věděla. Věděla jsem, že mu na mě záleží... nikdy nebyl někdo, kdo by si mě mezi lidmi přitáhnul do objetí k polibku... přesto jsem, ale o něm nikdy nepochybovala. Cítila jsem to z něj a to mi stačilo.